MUDr. Milada Dusíková

Jindřichův Hradec 1 adresa

Ordinace ženského lékaře
U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Umístění: Ordinace ženského lékaře Jiný

Má zkušenost s touto paní doktorkou nebyla dobrá. Nehledě na strašnou čekací dobu v čekárně když jsem byla objednaná, přitom paní doktorka uvnitř ordinace nikoho neměla. Přístup sestry k pacientům je také velmi neadekvátní, je nepříjemná nic nevysvětlí. Po telefonu se dovoláte po několika neúspěšných snahách se dovolat a opět se ozve sestra s tónem, že strašně obtěžujete. Paní doktorka vždy udělala svou práci tak jak měla avšak o vyšetření Vám také moc neřekne a už vůbec ne o výsledcích ty Vám sdělí sestra. Abych to shrnula, paní doktorka by měla změnit svou sestru a více komunikovat se svými pacienty a být trochu více empatická.

Ž
Umístění: Ordinace ženského lékaře

K paní doktorce jsem šla, protože můj gynekolog měl dovolenou.Nechala mě tam čekat přes 4 hodiny a když jsem se slušně zeptala ( a po mě vzala 11 lidí), jestli by mě už nevzala, tak sestra byla nepříjemná a řekla mi, ať si laskavě počkám.Samozřejmě chápu, že když nejsem jejich pacientka, tak ke mě nebudou nejmilejší, ale nepříjemná ke mně být nemusela. Měla by se paní doktorka zamyslet i sestra.Přijde mi nemorální brát si přednostně svoje známé a nechat tam čekat i ty, které jsou objednané.Co se týče péče, nejsem spokojená, sestřička se mě zeptala, proč tam vůbec chodím, že jsem si měla koupit sama léky v lékárně, ale já jsem přece nevěděla, co mi je, proto jsem přišla. Nevím, jaká je na ostatní, ale podle ostatních dam z čekárny, jsem se nedozvěděla nic hezkého.Nemohu tedy ani já hodnotit pozitivně.

K paní doktorce chodím od cca 16 let. V porovnání s předchozím lékařem, je paní doktorka Dusíková NEJLEPŠÍ ve svém oboru. Poradí, pomůže,... Když mi oznámila graviditu, se vším mě seznámila, při každé kontrole mi řekla jak je miminko veliké, co dělá,... Neměnila bych. Teď mám krásného zdravého 15-ti měsíčního synka. Paní doktorku DOPORUČUJI!!!! Sestřička je u mě na stejném hodnocení jako paní doktorka :) Na každou další návštěvu se těším, i teď s prckem, protože si ho můžu vzít sebou.

Dobrý den,chtěla jsme se zeptat možná na dost normální otázku ale chci mít jistotu, již 4měsíce beru antikoncepci Lyndinnete20. prášky užívám pravidelně, za pár dnu ted ve str, beru poslední chtěli bychom si s manželem udělat hezký vikend bez dcery ktere je 15měsícu, během té 7dnení pauzy dostvam menzes, má otazka zní, je možné abych otěhotněla před běhenm pauzy? ve čtv, už tabl, neberu, je to možné nebo ne? chchi se u Vás jen ujistit, nerqada bych otěhotněla po druhy, děkuji Ryšková

dobrý den vím že tato otázka se sem moc nehodí přesto se Vás chci zeptat,14dní jsem brala tabl, Biseptol-na močový měchýř, přitom také používám antikoncepci Lyndinnete20. doktoří mi řekli že Biseptol480 snižuje učinné látky antikoncepce lyndinnete20. chtěla sem se Vás zeptat dnes jsem již zkočila s oněma tabl,bisepotl ráda bych věděla kdy se zase projeví nebo obnoví plně funkčnost anitkoncepce tak bYch si si mohla ŘADNĚ UŽÍVAT, jedem totiž s mužem na dovolenou příští měsíc, tak bych ráda věděla kdy tyto tabl, začnou plně učinkovat, děkuji za odpověd

K paní doktorce chodím zhruba 2 roky. Od chvíle, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná! Předtím jsem žila v Brně a právě tam jsem měla svojí bývalou gynekoložku, o které jsem si myslela, že je skvělá odbornice s méně lidským přístupem. Díky paní doktorce Dusíkové jsem ale zjistila, že to žádná odbornice nebyla a že absolutně popírala lidský přístup, který je u lékařů, zvláště takovýchto oborů, nesmírně důležitý! Paní doktorka mi dokázala, že se člověk na prohlídku může i docela těšit:)

A abych nezapomněla na člověka, který je tam taky mc důležitý a to je sestřička. Ze začátku jsem z ní měla docela respekt, neboť je trošičku ráznější žena a s ničím a nikým se moc nepárá, ale zhruba po . návštěvě jsem zjistila, že je naprosto úžasná! Člověk někdy musí nahlédnout dál, než jen na tu skořápku, aby porozumněl!

Takže abych to shrnula: Obě jsou to úžasné ženské, které mají pochopení a udělají, co můžou, abyste byla spokojená! Já jsem zatím byla spokojená pokaždé! Vždycky je ráda vidím a paní doktorka má jistě svojí zásluhu na tom, jak krásné, hodné a zdravé dítě teď máme!:) Děkujeme a jsem moc ráda, že mám tu čest chodit k tak skvělé doktorce!:)

špičková odbornice, potykáte si.

Paní doktorka Dusíková je mojí ošetřující lékařkou v oboru gynekologie už 20 let. S jejími lékařskými postupy jsem byla vždy nadmíru spokojená a nejen to, je vlídná, milá, stále s úsměvem na tváři, ochotna pomoci v jakékoliv situaci. Mám dospívající dceru a budu velmi ráda, pokud ji paní doktorka vezme pod svá ochranná křídla, tak, jako kdysi mě. Petra Robotková Nová Bystřice

Lepší a příjemnější paní doktorku neznám!!!

Naprosto nejlepší gynekoložka! Příjemná, ochotná, vstřícná, milá, velmi osobní,... Nevyměnila bych!!!!! Jen samá chvála!!!