ul. Wellnerova 3B, Olomouc
Poliklinika Olomouc

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Akutní bolest chodidla

Do čekárny ordinace, kde ordinovala paní doktorka Boulová, jsem se dostala náhodou - v době dovolených se nedalo skoro nikam dovolat, a když jo, na objednání se čekalo 14+ více dní. Zkusila jsem přijít rovnou, protože jsem věděla, že by mě telefonicky objednali až bůhví kdy.

Předtím jsem byla u obvodní lékařky, na urgentu, tam mi nepomohli... obvolávala jsem různé ortopedie, ale všude se na objednání čekalo. Jsem matka kojence, které se propadla příčná klenba nohy a v důsledku toho mi v noze vznikl zánět. Nemohla jsem na ni došlápnout a sehnat si hlídání a dojít na ortopedii, pro mě by skoro nadlidský výkon.

V čekárně byli tři objednaní lidi. Mě, protože jsem nebyla objednaná, Boulová nevzala, přestože jsem se bolestí a zoufalstvím v čekárně rozbrečela. Poslali mě pryč, ať přijdu za čtyři (pro mě nekonečné) dny. Sestra mi ještě vynadala. Přitom jsem doufala, že mi jako ženy/matky pomůžou.

Chápu, že má objednávání nějaký význam a že si tam každý nemůže přijít, kdy chce, ale když máte akutní ortopedický problém a navíc se staráte o mimino, není prostě možné přijít "až někdy, když bude volno". Hrozně jsem doufala, že si jako žena, možná taky matka, to peklo, když nemůžete chodit a máte se starat o kojence, dokáže představit, udělá výjimku a vyjde mi vstříc. Nestalo se.

Chtěla bych říct, že může být paní Milada sebelepší profík, ale lidsky je to neskutečná bída. Odmítnout pacienta, který pláče bolestí, je pro mě absolutní dno jakékoliv lékařské péče. Doufám, že se jí tento přístup v jakékoliv pro ni krizové situaci vrátí.

Skvělá, milá, profesionálka, která mi vždy pomůže doporučuji kudy chodím:-) léčí mi kolena, operace v nedohlednu

Kultivovaný, chápající a odpovědný přístup, dobrá diagnostička, léčba přináší efekt. Jindra K.

Velmi dobrá paní doktorka mohu doporučit

C

Stará paní, která pro Vás nic neudělá, maximálně vám dá papír s cviky z osmdesátých let a pošle domů

pečlivá, ochotná,

Knoflenka

Odborně mi vyléčila koleno, které bylo pomalu už odepsané, jednoznačně děkuji za vše ...

Skvělá paní doktorka, lidský,vstřícný a profesionální přístup, přešla jsem k ní od Dr.Raka, který nepoznal správně můj zdravotní problém.