Ambulance praktického zubního lékaře
Žižkova 27, Kraslice

Umístění: Ambulance praktického zubního lékaře Jiný

Vždy jsem věděl,že jako zubař nepatří pan doktor k tomu nejlepšímu ,ale jako člověka jsem ho vždy obdivoval . Až do poslední návštěvy ... Tak nepříjemný člověk co se z něho stal , vynervovany, v ordinaci by to taky chtělo uklidit .. ale třeba jsem přišel a zrovna rekonstruovali..

Umístění: Ambulance praktického zubního lékaře Jiný

Já i moje dcera k panu doktorovi chodíme. Děkuji mu za jeho trpělivost,ochotu,vždy hned pomůže. V případě akutni bolesti nikdy není problem přijet bez objednání. Velká spokojenost s panem doktorem Zoubkem.

Ještě nikdy jsem nehodnotila lékaře,ale nyní musím. Dnes jsme akutně navštívili Pana zubaře s mým těžce postiženým synem, kterého trápil zub. Pan doktor a i sestřička jsou úžasní lidé. Milý ,hodní ,vstřícní a hlavně lidský.Jak k dospělým ,tak k dětem. Syna trpělivě ošetřili i když absolutně nespolupracoval, měli tu velikou trpělivost a pomohli. Za to jim velice děkuji. Ale i ostatní péče o mou rodinu je vynikající.Nemají dlouhé čekací doby a akutní případy bere takřka hned. I o víkendu. Nejlepší zubní lékař jakého jsme kdy měli.

Dnes jsem byla u pana doktora a bohužel jsem byla zklamaná jeho přistupem ke mě. Byl trochu hrubý, necitlivý. Při vrtání mu sjela vrtačka na spodni ret, kde mám následně dva 2cm škrávance, které páli a bolí. Doufam, že nezůstanou jizvy. Pan doktor se neomluvil a pokračoval dál v drsnějšim ošetřeni. Jsem velice zklamaná z jeho dnešniho přistupu. Doufám, že se to už nebude opakovat a bylo to vyjmečně.

Pan doktor je velice příjemný člověk a i sestra v ordinaci je milá. Jediný nedostatek v mém případě bylo dlouhé léčení zubů, které potom stejně musel vytrhnout. Vřele doporučuji.

22.4.2015 dnes jsem byl u pana Zoubka ze synem měl vyžranej zub měl velke bolesti pan zoubek byl tak hodnej že okamžitě ho přijal byl velice šikovnej smekam přednim klobouk davam mu velkou pochvalu at mu buh žehna diky Pišta

Bejvalý zubař mi zničil zuby a díky němu jsem se zubaře bál. Díky panu Zoubkouvi už se bát nemusím a nemám bolesti , ba dokonce svěčil jsem mu i svoji roční dceru a moji ženu. Doporučuji

Naprosto profesionální a ochotný,veme člověka i v sobotu.Co my jiný "zubař" zkonil tak dal vše do pořádku.Teď mám klid a jsem rád že jsem jeho pacient.Palec nahoru a díky.

Tak po tomhle hodnocení,co jsme si tu s manželem přečetli se k němu bez váhání rozjedem...Též jsme na něj slyšeli jen samou chválu a chodí k němu kamarádka s celou rodinou a dvěma dcerkama....též ho chválí.Také má moc příhodné příjmení :-D k jeho oboru se velmi velmi hodí!!!Velmi roztomilé :-D
Izerovi

Ochotný, pracovitý, dělá rychle a dobře. A ještě se mi nestalo, aby honil body při léčení zubu (např. zubař Henzl léčil matce zub 1. rok a stále problém, dnes už je také u Zoubka). Prostě vyvrtá a opraví....
Pomůže i o víkendech, mimo pracovní dobu. Nenapadá mě jedinná negace co bych mu vytknul. Je to pan Zubař...

Děkuji Vám pane doktore.