Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žižkova 27, Kraslice
Ambulance praktického zubního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ambulance praktického zubního lékaře Jiný

Já i moje dcera k panu doktorovi chodíme. Děkuji mu za jeho trpělivost,ochotu,vždy hned pomůže. V případě akutni bolesti nikdy není problem přijet bez objednání. Velká spokojenost s panem doktorem Zoubkem.

Ověřeny pacient

Ještě nikdy jsem nehodnotila lékaře,ale nyní musím. Dnes jsme akutně navštívili Pana zubaře s mým těžce postiženým synem, kterého trápil zub. Pan doktor a i sestřička jsou úžasní lidé. Milý ,hodní ,vstřícní a hlavně lidský.Jak k dospělým ,tak k dětem. Syna trpělivě ošetřili i když absolutně nespolupracoval, měli tu velikou trpělivost a pomohli. Za to jim velice děkuji. Ale i ostatní péče o mou rodinu je vynikající.Nemají dlouhé čekací doby a akutní případy bere takřka hned. I o víkendu. Nejlepší zubní lékař jakého jsme kdy měli.

V
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana doktora a bohužel jsem byla zklamaná jeho přistupem ke mě. Byl trochu hrubý, necitlivý. Při vrtání mu sjela vrtačka na spodni ret, kde mám následně dva 2cm škrávance, které páli a bolí. Doufam, že nezůstanou jizvy. Pan doktor se neomluvil a pokračoval dál v drsnějšim ošetřeni. Jsem velice zklamaná z jeho dnešniho přistupu. Doufám, že se to už nebude opakovat a bylo to vyjmečně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný člověk a i sestra v ordinaci je milá. Jediný nedostatek v mém případě bylo dlouhé léčení zubů, které potom stejně musel vytrhnout. Vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

22.4.2015 dnes jsem byl u pana Zoubka ze synem měl vyžranej zub měl velke bolesti pan zoubek byl tak hodnej že okamžitě ho přijal byl velice šikovnej smekam přednim klobouk davam mu velkou pochvalu at mu buh žehna diky Pišta

Ověřeny pacient

Bejvalý zubař mi zničil zuby a díky němu jsem se zubaře bál. Díky panu Zoubkouvi už se bát nemusím a nemám bolesti , ba dokonce svěčil jsem mu i svoji roční dceru a moji ženu. Doporučuji

L
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální a ochotný,veme člověka i v sobotu.Co my jiný "zubař" zkonil tak dal vše do pořádku.Teď mám klid a jsem rád že jsem jeho pacient.Palec nahoru a díky.

Ověřeny pacient

Tak po tomhle hodnocení,co jsme si tu s manželem přečetli se k němu bez váhání rozjedem...Též jsme na něj slyšeli jen samou chválu a chodí k němu kamarádka s celou rodinou a dvěma dcerkama....též ho chválí.Také má moc příhodné příjmení :-D k jeho oboru se velmi velmi hodí!!!Velmi roztomilé :-D
Izerovi

Ochotný, pracovitý, dělá rychle a dobře. A ještě se mi nestalo, aby honil body při léčení zubu (např. zubař Henzl léčil matce zub 1. rok a stále problém, dnes už je také u Zoubka). Prostě vyvrtá a opraví....
Pomůže i o víkendech, mimo pracovní dobu. Nenapadá mě jedinná negace co bych mu vytknul. Je to pan Zubař...

Děkuji Vám pane doktore.

Opravdu doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti