MUDr. Michal Stach

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Ordinace Gynekologie a porodnictví
Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice

Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví Silné bolesti při sexu

Pan doktor mi vůbec nepomohl, řekl mi že mé problémy jsou způsobené tím že jsem moc mladá a že si na ty bolesti mám prostě zvyknout.

Ž
Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

Pan doktor je zkrátka skvělý. Vždy, když má dovolenou, jsem nešťastná, protože nikde se mi nedostalo dobrého jednání a příjemného vystupování, jako v jeho ordinaci. Je usměvavý, snaží se pomoci. Jediné, co bych mu vytkla je, že by si mohl více povídat, ale to je pouze drobnost.Nová sestřička je skvělá, vždy v dobré náladě, usměvavá, nebojím se na nic zeptat. Více takových doktorů, jako jste vy.

S panem doktorem Stachem jsem maximálně spokojená. Sestřička sice působí odtažitým dojmem, ale je to člověk na pravém místě se srdcem na dlani - poradí, pomůže, kdykoli s čímkoli. Nebojím se jich na cokoli zeptat, sami mi radí a doporučují co ano a co ne. Čekám své první miminko a jejich péče a přístup je na několik jedniček s hvězdičkami. Všem vřele doporučuji!

S panem doktorem jsem velice spokojená. Přešla jsem k němu od pana doktora Kováře a při srovnání těchto dvou lékařů - jsem velice ráda, že jsem se takto rozhodla a pan doktor mě vzal. Sestřička byla z prvu odtažitá, ale není problém se jí na cokoliv zeptat a dohodnout se. Takže závěrem vřele doporučuji

Já jsem s panem doktorem moc spokojená,nebojim se na něco zeptat,sestra sice působí trošku odtažitě,ale je taky moc ochotná a hodná.

Moc dobrý pan doktor. Velice mi pomohl a jen jeho zásluhou máme druhé dítě. Děkují za skvělou péči. Sestřička moc hodná a starostlivá paní i jí patří mé poděkování.

Jsem těhotná a tento lékař je ten nejlepší, kterého jsem si mohla vybrat, je vždy velmi ochotný a podrobně vysvětlí, co se čeho týká, když mám nějaké dotazy.

Velmi dobrý lékař

Touto cestou chci poděkovat MUDr Michalovi Stachovi,stará se o své pacienty poctivě a je vidět,že mu na lidech záleží.Mám tu čest k němu docházet už 18let a jako jediný lékeř na mne nezanevřel,ikdyž jsem se odstěhovala a tím byla nucena přihlásit se ke gyn.v jiném městě.Na vážnější problémy k němu jezdím doposud a jeho moderně vybavená ordinace s příjemnou sestrou Zdenkou,se mi připomíná snad, jen v seriálu Ordinace v Růžové zahradě.Jindřichohradecká nemocnice může být právem hrdá na tuto profesionální kapacitu,kterou určitě nejen pro mne pan MUDr Stach ve své profesi bezpochyby je!

hodnotím jako lékař. excelentní odborník. "nedá nemocné pokoj, dokud ji nevyléčí". výborná komunikace.