DENTAL SMILE s.r.o.
Plešivecká 130, Český Krumlov

• zubní lékař - stomatolog

Priatelsky,najvacsi odbornik a sikovne rucicky. Uz nechcem ist inde. Hijooo

Co říci (napsat), snad jen:
pokud by všichni zubní lékaři pracovali takto se svými pacienty, určitě by mezi nimi nepanovala panická hrůza už i z návštěvy čekárny. Dle mé osobní zkušenosti, profesionál na nejvyšší úrovni!
- vyšetřil,
- vysvětlil,
- navrhl,
- vysvětlil
- provedl
…a to k naprosté spokojenosti!! Nic víc se nemusí dodávat…,. Takto ale pracoval celý jeho podpůrný tým. Vždy zde panovala naprostá pohoda, žádná stres. Díky MOC. Nevěříte? Vyzkoušejte!!

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Jiný

Za mě to nejlepší co mě mohlo potkat, po jedné návštěvě se křesla nebojím, navíc profesionálně odvedená práce za pomoci té nejmodernější techniky.
Se tam už teď budu jen těšit. Jsou to úžasní lidé....;)
A touto cestou jim také musím znovu poděkovat.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Jiný

Naprosto nejlepší zkušennost se zubařem za poslední dvě desetiletí. Všechno mi skvěle vysvětlil, dohodli jsme se na termín a všechno zařídil, že mě to nebolelo a byl to velký zákrok. Nejvíc mě uklidňovalo, když říkal jak jsem statečnej a to jsem se napřed i dost bál, ale ve výsledku nebylo čeho. Sestřička pohotová a Michal vlídný a řikal mi co všechno jde dělat a proč. Druhý den jeho kolegyně Janička dělala dentální hygienu a taky všechno super, hlavně mě uklidňovalo jí koukat do očí, velmi milá, sympatická a navíc profi. Zuby jako nové. Za mě 10 z 10 pro oba.
(P.S. a vedlejší továrna na výrobu zubů je taky senzační, laborant tahá vektory z 3D skenu a zuby sedí jak mají).

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Jiný

Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. estetická stomatologie

Velmi prijemny personal a kvalitne sluzby. Michal Lukan je velmi skuseny a zrucny vo svojom obore. Odporucam

Pan doktor Michal Lukan je velký profesionál a simpaťák, nejenom že má přátelský přístup, ale i bez bolestně vše zvládne, jsem vděčná že zachránil zoubky nejenom mojí mamince, ale i dalším příbuzným.
Strach ze zubaře je pryč , velké dík i celému týmu ????????????????

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Carries

I’m a professional tennis player and due to my weekly traveling I visit many different dentists around the world. But Michael’s profesionality is one of the best. I would highly recommend him.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Trhani dolni osmicky

Moc dekuji panu doktorovi Lukanovi. Velmi doporucuji. Absolutne nejlepsi profesionalista co znam (i z cestovani po svete). Nadstandartni pristup, vysledek a skvela pece. Jsem moc vdecna.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. zubní vyšetření

Výborná pečlivá starostlivost,profesionální přístup celého tymu.Doporucujeme vřele všem pacientům návštěvu v Dental Smile,spokojenost s chirurgickým zákrokem a lidským přístupem.