Michal Lukan, zubař Český Krumlov

DENTAL SMILE s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Jiný

Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. estetická stomatologie

Velmi prijemny personal a kvalitne sluzby. Michal Lukan je velmi skuseny a zrucny vo svojom obore. Odporucam

Pan doktor Michal Lukan je velký profesionál a simpaťák, nejenom že má přátelský přístup, ale i bez bolestně vše zvládne, jsem vděčná že zachránil zoubky nejenom mojí mamince, ale i dalším příbuzným.
Strach ze zubaře je pryč , velké dík i celému týmu ????????????????

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Carries

I’m a professional tennis player and due to my weekly traveling I visit many different dentists around the world. But Michael’s profesionality is one of the best. I would highly recommend him.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. Trhani dolni osmicky

Moc dekuji panu doktorovi Lukanovi. Velmi doporucuji. Absolutne nejlepsi profesionalista co znam (i z cestovani po svete). Nadstandartni pristup, vysledek a skvela pece. Jsem moc vdecna.

Umístění: DENTAL SMILE s.r.o. zubní vyšetření

Výborná pečlivá starostlivost,profesionální přístup celého tymu.Doporucujeme vřele všem pacientům návštěvu v Dental Smile,spokojenost s chirurgickým zákrokem a lidským přístupem.

Jsem velice spokojeny zakaznik, skvely pan doktor plus cely personal... a hlavne vzdy pomůze a to i v nejhorsim pripade (8zub)
Hodnoceni 10/10 bodu :)

Best dentist in central Europe worth the long drive and best quality of dental work. Doktor Lukan and his professional stuff are very skillful and kind.

Jsem dlouholeta naprosto spokojena zakaznice....skvely pan doktor a strasne prijemna sestricka Janicka.Zbavili me strachu ze zubare a samozrejme me zbavili i nekolika kazu ,osmicek a nervu a to vse bezbolestne.:-)a za to moc dekuji.

S panem MUDr.LUKANEM máme dobrou zkušenost. Jeho práce, jako zubního lékaře, je na velmi profesionální úrovni, včetně jeho odborného personálu. Můžeme ho každému s klidným svědomím doporučit. Děkujeme.
Markéta a Karel

• zubní lékař - stomatolog