Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

91 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Centrum komplexní péče s.r.o. Jiný

U pana doktora Koláře jsem absolvoval několik endoskopických vyšetření, mimo jiné kolonoskopii i gastroskopii. Zklamal mne nedostatečně empatický přístup. Pan doktor mi prodal léky, které mi představil jako medikamenty, ve skutečnosti se jednalo o doplněk stravy na bázi bylin, které pro mě měly nulový efekt. Pokládání příliš velkého počtu otázek z mojí strany ho viditelně rozčilovalo, což mi neváhal dát najevo. Na základě negativní zkušenosti v přístupu pana doktora ke mně jakožto k pacientovi ho bohužel nemohu doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Byla jsem u tohoto doktora na gastroskopii. Nedovolil přítomnost doprovodu. Svěřila jsem se se svým velkým strachem z vyšetření (mám již jedno za sebou, dusila jsem se a moje vzpomínky na něj jsou traumatizující). Na to pan doktor začal zpochybňovat mé psychické zdraví, což bylo od něj nemístné... Dostala jsem sedativa, takže si pokus o zákrok nepamatuji. Prý se nepovedl. Pamatuji si až to, jak jsem byla v šoku, sestřička mě vyprovodila do čekárny a zavřela za mnou dveře. Pan doktor mě vyhodil. Měla jsem ssebou mámu jako doprovod, té řekl, že nebylo možné mě vyšetřit a že jsem mu mohla poničit jeho drahé přístroje. A že jsem dost stará na to abych se už uměla ovládat a hysterická prý jsem tolik, že to za celý život nezažil. Komunikace pana doktora nebyla slušná ani profesionální, jednal s námi bez respektu. Ptala jsem se ho na průběh vyšetření ještě mailem, než jsem se rozhodla psát hodnocení, nechtěla jsem se unáhlit. Ani pak pan doktor neobjasnil, co se v průběhu vyšetření dělo (snad se to za měsíc dozvísm v lékařské zprávě u svého imunologa, uvidím...). Je velmi nepříjemné a nedůstojné svěřit se pod sedativy člověku, který vás v šoku vyhodí do čekárny, aniž by vám řekl, co se stalo. Možná opravdu patřím mezi pacienty, kteří průběh vyšetření špatně snáší. To ale neopravňuje pana doktora, aby se choval arogantně a neslušně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká


K
Ověřený profil

Byla jsem u doktora Koláře poprvé a hned na kolonoskopii a slovní doprovod nebyl moc laskavý,nevadí.
Ale pokud nic pan dr.nenašel,žádnou jinou radu mi na mé potíže ( dlouholeté ) nedal.
Tak stále hledám příčinu na internetu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Dnes jsem již potřetí v průběhu 4 let absolvovala vyšetření u dr. Koláře. Pokaždé s velkými obavami, ale profesionální a lidský přístup pana doktora a sestřičky strach výrazně potlačil.
Přeji panu doktorovi hodně zdraví a pacienty, kterým skutečně záleží na svém zdraví.


H
Ověřený profil

Pana doktora Koláře mohu jen doporučit. Možná je za jeho návštěvu v Praze při prvním objednání nebo konzultacích nutné zaplatit poplatek, ale proč ne? Peníze nesmrdí a rád si za doktora zaplatím, alespoň se mi věnuje. Většina doktorů sice poplatek nevybírá, ale taky jejich přístup a diagnózy jsou k ničemu. Pan doktor mi odhalil a velmi rychle vyléčil těžký zánět jícnu, pokud bych dal na jiné doktory, dnes tu již možná nejsem. Gasrtoskopie byla moje noční můra, teď mohu všem říct, že toto vyšetření noční můrou nemá být proč. Bezbolestné, rychlé. Příjemné není, ale není se také čeho bát. Pokud máte potíže, zajděte za panem doktorem, udělá si na vás čas, vše vysvětlí, na vše se zeptá a věřím, že vás dá i do pořádku.


M
Ověřený profil

Určitě velmi schopný a úspěšný podnikatel v medicině, čas na vyšetření spočítaný na sekundy.
Vyšetření bezbolestné, ani nevím, že jsem v žaludku měl sondu.
Když jsem nebyl schopen v sekundovém čase zodpovědět jeho dotaz, odmítl se mým zdravotním problémem zabývat.
Takže, léčbu od tohoto lékaře raději ne, co kdyby zas měl málo času, nebo špatnou náladu?


E
Ověřený profil

Mám potíže půl roku, z naprosto zdravého člověka ze dne na den neschopná plnohodnotného života, 25kg dole, celá rodina ve stresu, že mi nikdo ještě nepomohl, všechna vyšetření v pořádku a pan doktor je asi jediný, kdo mě snad nenechá pomalu umřít doma s puncem "zdravá". Velmi se snaží, i když nevím, zda nakonec najde příčinu. Ovšem už jen jeho podpora mi pomáhá najít sílu bojovat o své zdraví dál.


Ověřený profil

Dnes jsem byl u pana doktora Koláře na kolonoskopii. Vyšetření bez bolesti,pan doktor Super. sestřička Super.Takže nechápu ty kteří tady pomlouvají pana doktora!!! Chodím k němu cca 10 let a nikdy jsem ho nezažil arogantního-pravě naopak.VŽDY VSTŘÍCNÝ A NAPORSTO PROFESIONÁL!!!!!! Takže vubec se kolonoskopie nebojte není to nic hrozného .A nečtěte záporné hodnocení protože není pravdivé!!! Mirek Kuchta


M
Ověřený profil

Vážení pacienti, služby pana doktora Koláře mohu rozhodně dporučit. Absolvoval jsem několik gastroskopických vyšetření u různých lékařů a většinou to byl nepříjemný zážitek. Pominu-li, že vyšetření tohoto typu není něco co bychom zrovna vyhledávali, obě gastroskopie provedené MUDr. Kolářem byly pro mě, jako pro pacienta, zcela snesitelné. A to jsem u lékaře, stejně jako většina stodvacetikilových chlapů, pěkný zbabělec. Pro ty z vás, kteří pana doktora napadají, vzkazuji jen toto: kdybyste se chovali slušně, chodili včas, či se omluvili, neměli byste žádný problém! A k útokům typu, že jde MUDr. Kolářovi jen o peníze: každý z nás chce být za svoji práci co nejlépe hodnocen a mně je příjemnější, když lékař jasně dá najevo, že u něj není socialisticky vše zadarmo. Komu se to nelíbí, nechť jde jinam. Přeji panu doktorovi vše nej, hlavně brzké uzdravení nemocných zad a pacienty, kteří si jeho služeb budou vážit. M. Bartoň


Došlo k chybě, zkuste to znovu