Tyršova 195, Příbor

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší zubař na světě, zlaté ručičky, moc milý a citlivý přístup, včetně sestřičky, děkuji bohu, že mám takové štěstí i celá má rodina , že můžeme být jeho pacienti.

Jsem velice spokojena, 5 let jsem nebyla u zubare, nebot jsem mela strach a jakmile jsme zkusila prejit k panu grodzovi hned je vse jinak, navtseva u zubare pro me neni nocni murou. Pan doktor je citlivy, hodny a chpae takove straspytle jako jsem byvavala ja. jen doporucuji.

Pan doktor Grodza je nejlepší, hodný, skromný, super. Používá nejmodernější metody, poradí, respektuje člověka, nemá pro milé slovo daleko, pro něj platí, že je na svém místě, moc mu za všechno děkuji !!!!!!!!!!!!!!!! Přeji, aby se mu dále jen dařilo :) .

Vždy při návštěvě zubaře jsem byl nervózní a nerad jsem k nim chodil, ale u pana doktora Grodzy mám skvělý pocit a dokonce se nemohu dočkat. Skvěle odvedená práce, profesionalita a také nesmím opomenout příjemné vystupování sestřičky.

Je to skvělý zubař, který Vás zbaví bolesti velmi rychle s citlivým přístupem.
Opravdu jsem ráda , že mám takového skvělého zubaře.

Pan doktor je velmi ochotný a velmi citlivě vrtá, což ocení jistě mnoho lidí. Návštěv se není třeba bát jako u jiných stomatologů.

Velmi nadějny mlady lekař, s citlivym přístupem k pacientum.

Dlouho jsme hledali, než jsme ho našli :-)... najednou máme návštěvu zubaře za rodinný výlet... supr doktor

Na pana doktora a paní sestřičku můžu jen napsat. Nejlepší zubař jakého jsme kdy potkali. Vše vysvětlí, velice milý jak k dospělým tak k dětem. A také u pana doktora nezažijete bolest. No prostě celá rodina jsme strašně moc spokojení, že jsme našli tak výborného pana zubaře. Pacienti Pavlína, Petr, Markétka a Alenka

Dlouho jsem se bál jít k zubařovi s bolavým zubem, ale tenhle zubař je fakt machr, je to sice mlaďoch ale fakt umí. Když to sečtu tak už jsem u něho na křesle strávil tak 3/4 hoďky čistého času ale bolest u něho neznám.