Adresy (2)

Psychologické poradenství
Družstevní 319, Jevany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Psychologické poradenství
Dle dohody, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Dle dohody, Praha

Psychologické poradenstvíDružstevní 319, Jevany

Psychologické poradenství


Dle dohody, Praha

Psychologické poradenství

Ostatní služby


Družstevní 319, Jevany

Psychologické poradenstvíDle dohody, Praha

Psychologické poradenstvíDružstevní 319, Jevany

Psychologické poradenství

Zkušenosti

O mně

Nabízím individuální psychologické poradenství pro dospívající a dospělé, v českém i anglickém jazyce. Může jít o jednorázovou intervenci, několik náv...

Více

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Vřele doporučuji.
Léčila jsem se u pana doktora kvůli úzkostní-depresivním poruchám a souvislými fobiemi. Velice mi pomohl. Díky technikům KBT, které mě naučil, zvládám s negativními myšlenkami, přestaly mě trápit panická ataky a konečně mám šanci se vrátit do běžného života. Plánuji s doktorem řešit další své zastaralé problémy.
Je empatický, trpělivý, vnímavý. Je moc profesionální. Vždycky poslouchá, vždycky se snaží najít tu nejlepší cestu pro konkrétního pacienta (a nachází).
Mám s kým porovnat. Zkusila jsem vícero různých psychoterapeutu, a podle mě je pan doktor nejlepší.
Děkuji moc, pane doktore, ale se neloučím :)

H
Umístění: Psychologické poradenství psychoterapie

Díky panu psychologovi jsem dokázala zpracovat řadu nepříjemných vnitřních přesvědčení, která mi doslova otravovala život. Nenásilnou a laskavou formou mi ukázal cestu, po které se mohu dále vydat a především po které zvládnu jít sama, bez dalších berliček. Jako žena oceňuji, že jsem s ním mohla řešit veškerá niterná témata a u všech jsem měla pocit, že mi rozumí a chápe mě (např. porod, vnímání sama sebe a další).
Je to člověk na svém místě a 100% mohu jeho péči doporučit dalším lidem, kteří ji potřebuji..

B
Umístění: jiné místo Jiný

Na pana magistra Bardu jsem se obrátila s prosbou o psychoterapii ve chvíli, kdy mě trápily určité mé myšlenky a chování, kdy jsem byla bezradná, co se sebou dál, cítila se mizerně a sama na sebe jsem byla navíc za všechno naštvaná. Po několika online setkáních jsem díky jeho podpůrnému vedení získala nejen spoustu užitečných nástrojů a technik, jak se sebou pracovat, ale také porozumění tomu, co se asi děje a laskavější pohled sama na sebe, což celkově vedlo k velké změně směrem k mé osobní pohodě a spokojenosti. Na panu psychologovi oceňuji jeho vysoce odborný a zároveň velmi lidský přístup. Cítila jsem se v bezpečí a uvolněně, ať jsem se svěřila s čímkoliv. Pomáhala mi jeho faktická vysvětlení i trefná, vtipná přirovnání. Bylo moc příjemné, že jsem měla dostatek svého prostoru a přitom důvěru, že má sezení pevně v rukou. Jsem vděčná, že mi mé v životní situaci opravdu pomohl a pana psychologa Bardu tudíž vřele doporučuji.


O
Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Pana Bardu mohu jen doporučit. Zaručeně se budete ze sezení vracet v jiném stavu, než jste přijeli. Samozřejmě pozitivně myšleno. Pan Barda se velmi dobře dokáže vžít do situace i problému a poradí, jak z toho ven. I samotné naslouchání a mluvení s někým, kdo má zkušenosti a rozumí vám, je neskutečně uvolňující a nemálo se zasmějete. Kousek po kousku se opět postavíte na nohy a nakonec se všechny problémy budou zdát směšné. Ale hlavně si s nimi už poradíte sami. Chce to trpělivost a spoustu práce, ale není nikdo, kdo vám s tím může pomoci lépe. :)


P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo psychologické konzultace

Pana Bardu můžu z vlastni zkusenosti jen doporucit,skvělý lidsky přístup..neni co dodat..skvělý
odbornik..Dávám pozitivni nazor...


Ověřený profil

Člověk, jehož lidský přístup, rady a schopnost empatie mi pomohli natolik, že jsem s jeho pomocí zvládl panickou ataku. Byl to až druhý terapeut, který se mě snažil mého problému zbavit a byl to diametrální přístup.
Pan Barda dostal na tuhle práci dar shůry. Umí uklidnit. Obdivoval jsem jeho klid, který dokázal přenést i na mě. Byl mi k dispozici a poradil, když mi bylo ouvej. Nikdy jsme si nemyslel, že budu potřebovat pomoct od tzv. "cvokaře", ale jak mi bylo vysvětleno - jednou to prostě potká každého. A když se vám něco zasekne v hlavě, bude p. Barda nejlepším člověkem, který vám to tam dá zase všechno do pořádku. Člověk, kterého se nebudete bát na nic zeptat, ani k němu přijít.
Laskavý a milý přístup zaručuje tu správnou cestu k úspěchu a u něj ji najdete.

Stavy, které jsem zažíval nebyly prostě vůbec v pořádku. Když to na vás padlo, měli jste v hlavě doopravdy zmatek a napadali vás tisíce nepříjemných myšlenek. Sám bych to nikdy nezvládl. Zažíval jsme stavy, kdy jsem se to jakkoliv bál s někým probrat, bál jsme se jezdit metrem, jít spát, apod. P. Barda to má u mě, protože mě z tý hrůzy dostal. Nepřeju to nikomu, ale když to zvládnete, máte za sebou opravdu tvrdou zkušenost, kterou jste zvládli.
Díky za vše! Vřele doporučuji. H.


D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych doktoru Bardovi moc poděkovat za jeho péči a nadstandartně lidský přístup...

Už jen rozhodnutí jít k psychologovi bylo pro mě velice těžké... Cizí člověk, kterého jste v životě neviděli a teď mu máte říct věci, které jste neřekli ani své nejlepší kamarádce - o sobě, o svých nejbližších, témata pro Vás často velice bolestivá...

Už vůbec nemluvím o věcech, o kterých jste rozhodnuti nemluvit právě ani u psychologa, protože jak se říká - velké bolesti jsou němé a Vy máte pocit, že Vám s tak velkým trápením při vší snaze stejně nikdo nepomůže. A to nemluvím o obavách mnohých pacientů, že narazí na člověka, který se jejich případem zabývá pouze tím, že je na zaplacenou hodinu vyslechne, vybere peníze a jinak je mu to všechno úplně jedno, při každé návštěvě v podstatě neví, o čem se minule mluvilo, ptá se na to samé, vytváří teorie, které si nedá vyvrátit (tuto zkušenost s psychologem bohužel skutečně mám).

U doktora Bardy mám opravdu pocit, že ho moje problémy zajímají a chce mi pomoct.

Navíc z toho člověka vyzařuje pocit bezpečí, pochopení a tudíž naděje na dobrý konec toho, co řešíte...

Takže po pár návštěvách jsem skutečně zvládla říct naprosto všechno, co mě trápí a některé věci jsem už za pomoci pana doktora vyřešila a Ty další věřím, že do budoucna snad také dobře skončí...

Ještě jednou díky, pane doktore,...

Všem, kdo shání psychologa, můžu doktora Bardu opravdu vřele doporučit....


Došlo k chybě, zkuste to znovu