Družstevní 319, Jevany

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

Nabízím individuální psychologické poradenství pro dospívající a dospělé, v českém i anglickém jazyce. Může jít o jednorázovou intervenci, několik náv...

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Vřele doporučuji.
Léčila jsem se u pana doktora kvůli úzkostní-depresivním poruchám a souvislými fobiemi. Velice mi pomohl. Díky technikům KBT, které mě naučil, zvládám s negativními myšlenkami, přestaly mě trápit panická ataky a konečně mám šanci se vrátit do běžného života. Plánuji s doktorem řešit další své zastaralé problémy.
Je empatický, trpělivý, vnímavý. Je moc profesionální. Vždycky poslouchá, vždycky se snaží najít tu nejlepší cestu pro konkrétního pacienta (a nachází).
Mám s kým porovnat. Zkusila jsem vícero různých psychoterapeutu, a podle mě je pan doktor nejlepší.
Děkuji moc, pane doktore, ale se neloučím :)

Umístění: Psychologické poradenství psychoterapie

Díky panu psychologovi jsem dokázala zpracovat řadu nepříjemných vnitřních přesvědčení, která mi doslova otravovala život. Nenásilnou a laskavou formou mi ukázal cestu, po které se mohu dále vydat a především po které zvládnu jít sama, bez dalších berliček. Jako žena oceňuji, že jsem s ním mohla řešit veškerá niterná témata a u všech jsem měla pocit, že mi rozumí a chápe mě (např. porod, vnímání sama sebe a další).
Je to člověk na svém místě a 100% mohu jeho péči doporučit dalším lidem, kteří ji potřebuji..

Na pana magistra Bardu jsem se obrátila s prosbou o psychoterapii ve chvíli, kdy mě trápily určité mé myšlenky a chování, kdy jsem byla bezradná, co se sebou dál, cítila se mizerně a sama na sebe jsem byla navíc za všechno naštvaná. Po několika online setkáních jsem díky jeho podpůrnému vedení získala nejen spoustu užitečných nástrojů a technik, jak se sebou pracovat, ale také porozumění tomu, co se asi děje a laskavější pohled sama na sebe, což celkově vedlo k velké změně směrem k mé osobní pohodě a spokojenosti. Na panu psychologovi oceňuji jeho vysoce odborný a zároveň velmi lidský přístup. Cítila jsem se v bezpečí a uvolněně, ať jsem se svěřila s čímkoliv. Pomáhala mi jeho faktická vysvětlení i trefná, vtipná přirovnání. Bylo moc příjemné, že jsem měla dostatek svého prostoru a přitom důvěru, že má sezení pevně v rukou. Jsem vděčná, že mi mé v životní situaci opravdu pomohl a pana psychologa Bardu tudíž vřele doporučuji.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Pana Bardu mohu jen doporučit. Zaručeně se budete ze sezení vracet v jiném stavu, než jste přijeli. Samozřejmě pozitivně myšleno. Pan Barda se velmi dobře dokáže vžít do situace i problému a poradí, jak z toho ven. I samotné naslouchání a mluvení s někým, kdo má zkušenosti a rozumí vám, je neskutečně uvolňující a nemálo se zasmějete. Kousek po kousku se opět postavíte na nohy a nakonec se všechny problémy budou zdát směšné. Ale hlavně si s nimi už poradíte sami. Chce to trpělivost a spoustu práce, ale není nikdo, kdo vám s tím může pomoci lépe. :)

Umístění: jiné místo psychologické konzultace

Pana Bardu můžu z vlastni zkusenosti jen doporucit,skvělý lidsky přístup..neni co dodat..skvělý
odbornik..Dávám pozitivni nazor...

Člověk, jehož lidský přístup, rady a schopnost empatie mi pomohli natolik, že jsem s jeho pomocí zvládl panickou ataku. Byl to až druhý terapeut, který se mě snažil mého problému zbavit a byl to diametrální přístup.
Pan Barda dostal na tuhle práci dar shůry. Umí uklidnit. Obdivoval jsem jeho klid, který dokázal přenést i na mě. Byl mi k dispozici a poradil, když mi bylo ouvej. Nikdy jsme si nemyslel, že budu potřebovat pomoct od tzv. "cvokaře", ale jak mi bylo vysvětleno - jednou to prostě potká každého. A když se vám něco zasekne v hlavě, bude p. Barda nejlepším člověkem, který vám to tam dá zase všechno do pořádku. Člověk, kterého se nebudete bát na nic zeptat, ani k němu přijít.
Laskavý a milý přístup zaručuje tu správnou cestu k úspěchu a u něj ji najdete.

Stavy, které jsem zažíval nebyly prostě vůbec v pořádku. Když to na vás padlo, měli jste v hlavě doopravdy zmatek a napadali vás tisíce nepříjemných myšlenek. Sám bych to nikdy nezvládl. Zažíval jsme stavy, kdy jsem se to jakkoliv bál s někým probrat, bál jsme se jezdit metrem, jít spát, apod. P. Barda to má u mě, protože mě z tý hrůzy dostal. Nepřeju to nikomu, ale když to zvládnete, máte za sebou opravdu tvrdou zkušenost, kterou jste zvládli.
Díky za vše! Vřele doporučuji. H.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych doktoru Bardovi moc poděkovat za jeho péči a nadstandartně lidský přístup...

Už jen rozhodnutí jít k psychologovi bylo pro mě velice těžké... Cizí člověk, kterého jste v životě neviděli a teď mu máte říct věci, které jste neřekli ani své nejlepší kamarádce - o sobě, o svých nejbližších, témata pro Vás často velice bolestivá...

Už vůbec nemluvím o věcech, o kterých jste rozhodnuti nemluvit právě ani u psychologa, protože jak se říká - velké bolesti jsou němé a Vy máte pocit, že Vám s tak velkým trápením při vší snaze stejně nikdo nepomůže. A to nemluvím o obavách mnohých pacientů, že narazí na člověka, který se jejich případem zabývá pouze tím, že je na zaplacenou hodinu vyslechne, vybere peníze a jinak je mu to všechno úplně jedno, při každé návštěvě v podstatě neví, o čem se minule mluvilo, ptá se na to samé, vytváří teorie, které si nedá vyvrátit (tuto zkušenost s psychologem bohužel skutečně mám).

U doktora Bardy mám opravdu pocit, že ho moje problémy zajímají a chce mi pomoct.

Navíc z toho člověka vyzařuje pocit bezpečí, pochopení a tudíž naděje na dobrý konec toho, co řešíte...

Takže po pár návštěvách jsem skutečně zvládla říct naprosto všechno, co mě trápí a některé věci jsem už za pomoci pana doktora vyřešila a Ty další věřím, že do budoucna snad také dobře skončí...

Ještě jednou díky, pane doktore,...

Všem, kdo shání psychologa, můžu doktora Bardu opravdu vřele doporučit....