MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• T

K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze....

• Zkušenosti a dovednosti

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

Services

Gynekologická ordinace

Mr. Štefánika 3, 788 13 Šumperk, olomoucký

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Gynekolog
    Šumperk
    Dobrý den, jsem ráda, že Vás pořad zaujal. Konzultovat svůj zdravotní stav můžete přímo se mnou v ambulanci v Šumperku nebo se opět se mnou nebo MUDr. Vykutilovou v Brně, v ambulanci Dermaestet.… Více

Hodnocení pacientů

• D
      Umístění: Gynekologická ordinace

Pani doktorka i sestricky moc mile a vstricne. Ordinaci jsem navstevovala 6 let. Ocenovala jsem pratelsky pristup, ale casem jsem z kazde navstevy odchazela s nekolika recepty a leky vubec nebyly levne. I kdyz jsem zadne potize nepocitovala. Zjistila jsem, ze stejne leky na "neproblemy" predepisuje i kamaradkam a znamym. Posledni tecka bylo vystraseni, ze mam silny zanet delozniho cipku a pravdepodobnost, ze budu moci mit jen jedno dite. Na zanet pani doktorka predepsala stejne masticky a jednorazova antibiotika, jako na vsechny predchozi smyslene problemy. Okamzite jsem zmenila lekare a ten mi oznamil, ze jsem zdrava jako rybicka. A po navstiveni jine gyn. ordinace povazuji nedostatecne i vybaveni teto ordinace, cemuz odpovida nekvalitni a nedostacujici preventivni prohlidka. Sice povinná 2x do roka, ale jde o zbezne prohlednuti a rychly ultrazvuk, vysetreni prsou za celou dobu ani jednou.

• Š

Doktorka je milá, diskrétní. Ale jinak jsem s ní spokojená nebyla - na "svědivé" problémy stále stejná mastička a antibiotika, stejná jako spolužačkám, mamkám, babičkám. Když jsem přišla s jiným problémem, stihla jsem říct jen jednu velmi neurčitou větu, na víc se mě neptala a hned problém řešila. A po asi dvou měsících jsem zjistila, že řeší něco úplně jiného, než mě trápilo. Ani po vyjasnění mi nepomohla. Paní doktorka se tváří velmi profesionálně a moderně, ale péče teda moc dobrá není.

• T

• M

neustale mi nachazela nejake vymyslene zanety apod.. Pak predepisovala drahe leky ktere zname z reklamy a byli stejne k nicemu. Naopak kdyz jsem mela nejaky problem tak me poradne nevysetrila. Za me to neni rozhodne odbornik. Sestricky jsou naopak mile. Ale zde v hodnotim pouze lekare. Za me NEPOUZITELNA!!!!!!

• N

Paní doktorka i sestřičky jsou moc milé, opravdu nikdy se nestalo, že by někdo v ordinaci byl nepříjemný. Paní doktorka, případně sestřičky jsou vždy ochotné, vše vysvětlí a poradí. Při preventivních kontrolách i jiných návštěvách je paní doktorka vždy pečlivá, jen předepsaných léků je někdy opravdu hodně, občas odcházím i s několika recepty.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem nesmírně spojená, sestřičky i paní doktorka byly milé a ochotné. Ošetřena jsem byla dle objednávky přesně v 9 hod a s veškerou péčí.

• H

K paní doktorce chodím už od svých 15let. Během těch 8 let co k ní docházím tak mám z 99% vždy zánět mi tvrdí, předepisuje mi samé antibiotika a další drahé léky. V lékarně vždy nechám majlant :( Prsa mi prohlížela za celou dobu tak 1. Připadám si u ní jako na běžícím páse :( Na poslední náštěvě mě strašně rychle odbyla a ani mě nevyslechla a hnedka mi psala další antibiotyka...... Ani se nedivím že pacientky odcházejí já měním lékaře, který semnou probere mé problémy a nebude semnou hotový během 3 minut!!!!

• M

U paní doktorky jsem byla od svých 16ti. Vystupování a vstřícnost super, než jsem začala mít problémy s kvasinkami apod. Nakonec jsem od ní odešla na výzvu mého muže, nemohl se už dívat na to jak utrácím za zbytečné léky, které mi byli předepsány. Výsledek léčby: během pulroku diagnostikován 3x zánět dělohy, vyzkoušela na mě za tu dobu 5 druhů antibiotik a moje imunita žádná. Snažili jsme se o dítě bohužel muj cyklus byl na pěkně dlouho vyřazen z normy. To my vysvětlila tím že nejspíš mít děti ani nebudu moct. Nyní mám super doktora který rodil ještě mojí mamku.. a mám hlavně dvě dětičky.

• J

Výborná lékařka, příjemná ordinace s milými sestřičkami a v neposlední řadě vysoká odbornost - není k tomu co dodat.... Snad jen spoutu dalších spokojených pacientek, o čemž svědčí i neustále plná ordinace...Kdyby vše bylo jak tady někteří píšou, tak zřejmě má paní doktorka o klientky nouzi a ordinace je prázdná....Jen přemýšlím proč pod skoro žádná z Vás, které jste zde vyjádřili negativně, jste se "dámy" nedokázaly ani jedna podepsat....Že by záměr konkurence ve snaze ublížit?? Je to ubohé..anonymy v dnešní době už opravdu nejsou in a pokud mám svůj názor, tak ho šířím veřejně a stojím si za ním... Jana

• I

Praktický lékař mně poslal na gynekologii, kde mně mohou napsat nějaký preparát na osteoporozu. Důvod u mne je velmi pádný, nejen věk, ale dvě zlomeniny, dvě vážné operace, TEP... Paní doktorka má na svá web stránce Femina obšírné vysvětlení, co je osteoporoza, tak jsem si řekla, že snad mně může napsat preparát (který jsem měla mít už hodně dávno).Paní dr. mně poslala na denzitometrii a pak mám přijít k ní a na základě denzitometrie mně lék napíše.
      Objednání na denzitometrii - výsledek pošlou do Rapotína, mám si pro něj dojít. Došla jsem, a dozvěděla jsem se, že musím k revmatologovi, ale výsledek nemohu dostat do ruky, protože sestřička je musí okopírovat a kopírku má v Šumperku, tak musím ještě jednou....to znamená 5 návštěv - problém - těžko chodím o dvou holích. Nakonec mně sestra řekla, že jsem důchodkyně a MÁM DOST ČASU !!! Jak etické z úst zdravotníka!!!
      Jsem si vědoma, že na této přeorganizovanosti se podílí také pojišťovna, ale potom, nač jsou doktoři - kvůli zbytečným návštěvám? Nešel by proces zkrátit na základě odbornosti lékaře?