Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Já si tedy na paní doktorku ztěžovat nemohu, mého 14 m syna vzala bez objednání , okamžitě jen co jsme vešli do přeplněné čekárny a vlastně vždy když jsme k kvůli akutnímu problému přišli a byla plná čekárna šli jsme přednostně, k malému byla milá , trpělivá a stejně tak sestřička ochotná ,chápající...v pondělí se tam bohužel chystáme znovu tak , věřím,že nám opět problém dobře zaléčí :) Drahorádová L


M
Ověřeny pacient

Lékařka se sestřičkou jsou strašně hodné, milé usměvavé. Oceňuji velmi citlivý přístup k dětem. Čekací doba sice delší, ale to je všude


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je uzasna, ale co nemohu opomenout je jeji sestricka ktera je neprijemena, neochotna,drza. Je skoda ze tak hodna a suprova pani doktorka tam ma takto neprijemnou sestru. Jako pacient jsem presla jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Chladná,bez zájmu(i kdětem),prostě pacient je pouze kus.Objednaci doby hrozné.Už chodíme jinam

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodil jsem k ní už jako malý. Mou ne zrovna obvyklou vadu rozpoznala a léčila. Po letech jsem se k ní opět hlásil. Objednací doba je přiměřená. Já ji doporučuji všem,


k paní doktorce chodím s dcerou již 12 let a nemůžeme si vůbec na nic stěžovat. vždy je ochotná, milá a vše vysvětlí. Sestřička je také velmi laskavá.


Paní doktorka komunikovala naprosto perfektně vše mi vysvětlila a se synem měla úžasnou trpělivost nemohu si stěžovat!!!!!!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka, je odborník na svém místě. S dobrým přístupem. Nemáme zkušenost chladného jednání. Zřejmě záleží také na povaze pacienta. Nic neponechá náhodě a je natolik ochotná, že po zastižení po pracovní době nasadila plášť a ordinovala. Klobouk dolů paní doktorko!!


doporučuji super kvalita


Ověřeny pacient

Výborná ve svém oboru, velmi vstřícná k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti