Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Já si tedy na paní doktorku ztěžovat nemohu, mého 14 m syna vzala bez objednání , okamžitě jen co jsme vešli do přeplněné čekárny a vlastně vždy když jsme k kvůli akutnímu problému přišli a byla plná čekárna šli jsme přednostně, k malému byla milá , trpělivá a stejně tak sestřička ochotná ,chápající...v pondělí se tam bohužel chystáme znovu tak , věřím,že nám opět problém dobře zaléčí :) Drahorádová L

Lékařka se sestřičkou jsou strašně hodné, milé usměvavé. Oceňuji velmi citlivý přístup k dětem. Čekací doba sice delší, ale to je všude

Pani doktorka je uzasna, ale co nemohu opomenout je jeji sestricka ktera je neprijemena, neochotna,drza. Je skoda ze tak hodna a suprova pani doktorka tam ma takto neprijemnou sestru. Jako pacient jsem presla jinam.

Chladná,bez zájmu(i kdětem),prostě pacient je pouze kus.Objednaci doby hrozné.Už chodíme jinam

Chodil jsem k ní už jako malý. Mou ne zrovna obvyklou vadu rozpoznala a léčila. Po letech jsem se k ní opět hlásil. Objednací doba je přiměřená. Já ji doporučuji všem,

k paní doktorce chodím s dcerou již 12 let a nemůžeme si vůbec na nic stěžovat. vždy je ochotná, milá a vše vysvětlí. Sestřička je také velmi laskavá.

Paní doktorka komunikovala naprosto perfektně vše mi vysvětlila a se synem měla úžasnou trpělivost nemohu si stěžovat!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka, je odborník na svém místě. S dobrým přístupem. Nemáme zkušenost chladného jednání. Zřejmě záleží také na povaze pacienta. Nic neponechá náhodě a je natolik ochotná, že po zastižení po pracovní době nasadila plášť a ordinovala. Klobouk dolů paní doktorko!!

doporučuji super kvalita

Výborná ve svém oboru, velmi vstřícná k pacientům.