Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

MUDr. Inneman je odborník a člověk na svém místě. Moc mě kdysi pomohl a mému synovi také. Kladno má štěstí, že zde má ordinaci MUDr. Inneman, protože v Oblastní nemocnici Kladno je neurologie otřesná.

Pan Dr. Inneman je odbornik ktery mi nekolikrat pomohl odblokovat krcni pater. Prijemne jednani a zadne cekani. Jsem velmi spokojen a budu se na jen obracet i nadale.

Vždy mě pomohl při opakujících se potížích s bederní páteří

Souhlasím s paní Jitkou Nováčkovou problémy které,mají lidé s krčné páteří svádí na obezitu,což je nesmysl.Také nedoporučuji jsem nespokojena a jen trpím bolestma.Neléčí jen kritizuje jak kdo vypadá a sám je jak medvěd.

Vůbec nerozumí problematice. Našel jsem si jiného lékaře - vysoká spokojenost.

Špatný přístup k pacientovi,díky němu jsem marodila téměř rok,neustálé odblokování krční páteře po,kterých mi bylo zle, v nemocnici mi bylo nedávno řečeno,že násilné odblokování není dobré a také jsem se dozvěděla,že nejsem jediná pacientka,která od něj přišla se stejnými problémy a skončila v marodním stavu,naštěstí jsem k němu přestala chodit a našla si jiného lékaře.

Já múžu o p.dokotrovi mluvit jen v superlativech. Mám nemoc Myasthenia Gravis, kterou má u nás v ČR asi 2500tisíce pacientů. Když jsem se s provtními problémy dostavil na neurologii v nemocnici v Kladně, tak mi řekli, že je to v mém podání zneužívání lékařské péče a ať si dám teplé a suché za krk a napodruhé mě vyrazili mě hned. No a pan doktor mě přijal hned (i když sem si tam musel jako neobjednaný nějakou tu hodniku poseděť) a nemoc diagnostikoval také bez větších problémů. Takže abych to shrnul. Podle mě příjemný člověk, který ví co dělá... Můžu jen doporučit..

Mílý a vstřícný doktor, který ví co pacient opravdu potřebuje. Vždy mi pomohl od bolesti a blokády zad. Je šikovný.

Velmi špatný přístup k pacientovi. Neochota, vyšetření na MRI i při doporučení jiného lékaře nenapsal. S vysvětlením, že vyšetření je drahé :) Lékař za všechny prachy!!!!!! :(

odborník na svém místě

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Existuje jiny lek nezli pregabalin, ci lecba neuropaticke bolesti
    centralnich nervu ?
    Dekuji

Dobrý den, lékem první volby na neuropatickou bolest je gabapentin, pregabalin je až druhá volba. Dále lze použít i některá tricyklická antidepresiva či analgetika, případně kombinace.

MUDr. Michael Inneman