Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém


H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o. Jiný

Mudr. Inneman nikdy více, naprosto nedoporučuji. "Léčil "manžela a byla to katastrofa, špatná komunikace.


M
Ověřeny pacient

MUDr. Inneman je odborník a člověk na svém místě. Moc mě kdysi pomohl a mému synovi také. Kladno má štěstí, že zde má ordinaci MUDr. Inneman, protože v Oblastní nemocnici Kladno je neurologie otřesná.


J
Ověřeny pacient

Pan Dr. Inneman je odbornik ktery mi nekolikrat pomohl odblokovat krcni pater. Prijemne jednani a zadne cekani. Jsem velmi spokojen a budu se na jen obracet i nadale.


Ověřeny pacient

Vždy mě pomohl při opakujících se potížích s bederní páteří


Ověřeny pacient

Souhlasím s paní Jitkou Nováčkovou problémy které,mají lidé s krčné páteří svádí na obezitu,což je nesmysl.Také nedoporučuji jsem nespokojena a jen trpím bolestma.Neléčí jen kritizuje jak kdo vypadá a sám je jak medvěd.


J
Ověřeny pacient

Vůbec nerozumí problematice. Našel jsem si jiného lékaře - vysoká spokojenost.


M
Ověřeny pacient

Špatný přístup k pacientovi,díky němu jsem marodila téměř rok,neustálé odblokování krční páteře po,kterých mi bylo zle, v nemocnici mi bylo nedávno řečeno,že násilné odblokování není dobré a také jsem se dozvěděla,že nejsem jediná pacientka,která od něj přišla se stejnými problémy a skončila v marodním stavu,naštěstí jsem k němu přestala chodit a našla si jiného lékaře.


M
Ověřeny pacient

Já múžu o p.dokotrovi mluvit jen v superlativech. Mám nemoc Myasthenia Gravis, kterou má u nás v ČR asi 2500tisíce pacientů. Když jsem se s provtními problémy dostavil na neurologii v nemocnici v Kladně, tak mi řekli, že je to v mém podání zneužívání lékařské péče a ať si dám teplé a suché za krk a napodruhé mě vyrazili mě hned. No a pan doktor mě přijal hned (i když sem si tam musel jako neobjednaný nějakou tu hodniku poseděť) a nemoc diagnostikoval také bez větších problémů. Takže abych to shrnul. Podle mě příjemný člověk, který ví co dělá... Můžu jen doporučit..


Mílý a vstřícný doktor, který ví co pacient opravdu potřebuje. Vždy mi pomohl od bolesti a blokády zad. Je šikovný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Existuje jiny lek nezli pregabalin, ci lecba neuropaticke bolesti
centralnich nervu ?
Dekuji

Dobrý den, lékem první volby na neuropatickou bolest je gabapentin, pregabalin je až druhá volba. Dále lze použít i některá tricyklická antidepresiva či analgetika, případně kombinace.

MUDr. Michael Inneman

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti