Adresa

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient

Pan doktor je lidský, ví, co dělá a operace je vždy poslední možné řešení. Léčím se u něj s koleny, hodně sportuji a díky němu můžu sportovat i dál. Za mě určitě palec hore! :-)


V
Ověřeny pacient

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za jeho vlidné ,srozumitelné vysvětleni týkajiciho se mého zdravotniho problemu a hlavně bezvadně provedene operaci-lipomu levé paže ktery laicky řečeno začinal omezovat hybnost a vzhledem k vedeni nervů by to mohlo skončit k nefunkčnosti celé levé ruky.Diky pane doktore jste borec a jednoznačně dávám palec nahoru a doporučuji.


A
Ověřeny pacient

I was very impressed with his professional approach to me and my knee problem, giving good explanation and taking time to make sure (as an English man) that I understood everything. Arthroscopy operation went well with little pain after and soon walking with no pain. At the follow up visit he explained what he had done and what to expect in the coming months. Highly recommended!


A
Ověřeny pacient

Je to strašně milý mladý a hodný lékař, který opravdu ví co je to Hypokratova písaha. Léčím se u něj s kolenem a musím říct že jsem s ním naprosto spokojená. Nehnal mě hned na operaci,ale snažil se vymýšlet různé nápady které by mohli zabrat. Nakonec jsem se stejně operaci mnevyhla, ale musím říct že to udělal bravůrně a jizvy nejsou skoro vubec vidět :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti