Adresa

Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc Jiný

K panu doktotorovi chodím už asi 30 roků,dělal mi 3 těžké operace.Vždycky je přívětivý,vše vysvětlí a moc mi pmohl.Kéž by takoví byli i ostatní lékaři.Nikdy ho nenajdete ve stresu , vždy v klidu a pohodě.

M
Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc Jiný

Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů.

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo koleno

Super doktor, milý, příjemný a hlavně vynikající odborník. Dokáže laikovi srozumitelně vysvětlit co je nejlepší řešení pro jeho potíže.
Operoval mi meniskus a koleno je nyní jako nové. Ludmila


I
Ověřený profil

Pan doktor je lidský, ví, co dělá a operace je vždy poslední možné řešení. Léčím se u něj s koleny, hodně sportuji a díky němu můžu sportovat i dál. Za mě určitě palec hore! :-)


V
Ověřený profil

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za jeho vlidné ,srozumitelné vysvětleni týkajiciho se mého zdravotniho problemu a hlavně bezvadně provedene operaci-lipomu levé paže ktery laicky řečeno začinal omezovat hybnost a vzhledem k vedeni nervů by to mohlo skončit k nefunkčnosti celé levé ruky.Diky pane doktore jste borec a jednoznačně dávám palec nahoru a doporučuji.


A
Ověřený profil

I was very impressed with his professional approach to me and my knee problem, giving good explanation and taking time to make sure (as an English man) that I understood everything. Arthroscopy operation went well with little pain after and soon walking with no pain. At the follow up visit he explained what he had done and what to expect in the coming months. Highly recommended!


A
Ověřený profil

Je to strašně milý mladý a hodný lékař, který opravdu ví co je to Hypokratova písaha. Léčím se u něj s kolenem a musím říct že jsem s ním naprosto spokojená. Nehnal mě hned na operaci,ale snažil se vymýšlet různé nápady které by mohli zabrat. Nakonec jsem se stejně operaci mnevyhla, ale musím říct že to udělal bravůrně a jizvy nejsou skoro vubec vidět :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti