Martina Slaníková, gynekolog Starý Plzenec

MUDr. Martina Slaníková

Uložit

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 292, Starý Plzenec
Gynekologie a porodnictví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

K paní doktorce Slaníkové chodím již přes 3roky a jsem s ní maximálně spokojená, díky ní jsem přivedla na svět dvě krásné holky, vždy mi poradila i když průběh těhotenství nebyl vždy hladký a první dcerka se narodila předčasně, ale díky jejímu profesionálnímu přístupu jsem byla v nemocnici včas a dcera se narodila úplně zdravá bez jakýchkoliv potíží !!!! I sestřičky jsou zde vždy usměvavé a pohodové. Lékařů jsem již pár poznala, ale zde bych určitě neměnila a vždy mohu jen chválit a doporučit ! Kéž by takových lékařů bylo více ......


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi profesionální, vše dobře vysvětlí, je velmi vstřícná a má sympatické příjemné vystupování. Paní doktorku Slaníkovou mohu rozhodně doporučit.


H

Výborná lékařka. Můžu jen doporučit.


R

Paní doktorka je supr. Lidský přístup. Velice šetrné vyšetření. Prostě vše nej nej. Jen můžu doporučit.


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Slaníkovou jsem byla kdysi velmi spokojená a dokonce ji i leckomu doporučila. Působila na mě mile, ochotně a neměla jsem s ní problém. V té době jsem ale i já byla naprosto v pořádku, dalo by se tedy říci bezproblémová pacientka. Problém s paní doktorkou nastal ve chvíli, kdy nastaly u mě určité zdrav. problémy. :-( Paní doktorka nebyla schopna na základě gyn. vyšetření určit diagnózu. Domnívala se ale, že se jedná o endometriózu. Nejprve mi předepsala nějaká vaginál. antibiotika a pozvala na další kontrolu po jejich dobrání. Řekla, že se musí poradit s primářem ve Stodě a pokud budou mít nadále podezření na endometriózu, že budu muset jít do nemocnice na operaci - respektive tedy na nějaký stěr, který se dělá pouze pod narkózou. Kromě toho mi našla nějakou cystu na vaječníku. Musím říct, že mě tenkrát dost vyděsila. I ona sama působila dost vyplašeně, rozhodně člověka moc neuklidnila a naopak ještě i sama uznala, že je z toho vyplašená. To na mě nepůsobilo zrovna profesionálně. Nicméně jsem doufala, že se třeba můj zdrav. stav zlepší... Při další kontrole jsem však byla v šoku. Paní doktorka mě ještě ani neprohlídla a už domlouvala termín operace. Já jsem si dělala naděje a najednou prostě nebylo podle ní úniku, žádná šance... bylo to před Vánocemi a můžu říct, že jsem se tehdy vrátila domů s pláčem a měla zkažené svátky já i moje rodina. Na operaci jsem měla nastoupit hned po Novém roce. Naštěstí jsem ještě před tím změnila lékaře, který mi nabral nejen cytologii, ale i histologii a MOP a nikam do nemocnice jsem nemusela. Později zjistili, že mám streptokoka, zaléčili a problém byl vyřešen. Na dotaz ohledně cysty mi bylo řečeno, že to vypadá pouze na funkční folikul. O několik týdnů později se navíc ukázalo, že jsem těhotná - otěhotněla jsem v době mezi Vánocemi a Novým rokem... kdo ví, jak by dopadlo moje těhotenství, pokud bych lékaře nezměnila a šla hned po Novém roce na plánovanou operaci...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná. Vše řádně vysvětlí, má profesionální ale zároveň lidský přístup. Vychází maximálně vstříc. Ještě můj názor na jedinou negativní reakci, kterou jsem se zde k paní doktorce dočetla: paní doktorka rozhodně všechno neléčí antibiotiky. Opravdu nepatří k těm, kteří by hned na vše předepisovali antibiotika.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit!!!!


Ochotná, příjemná,pracovitá,má neuvěřitelný zájem o pacienty a to nejen ošetření , vyšetření, léčbu, ale i o to aby se pacientům v její čekárně i ordinaci líbilo.


K paní doktorce Slaníkové chodím 2roky a jsem s ní naprosto spokojená.Patřím k těm případům, kdy je otěhotnění běh na dlouhou trať s všelijakými překážkami a komplikacemi, ale vždy jsem byla od paní doktorky profesionálně a hlavně lidsky seznámena s veškerými dostupnými metodami nebo léky, jak těhotenství nakonec docílit.
Před rokem a půl jsem bohužel potratila.Paní doktorka mě okamžitě poslala do nemocnice a vždy, když jsem jí potřebovala, byla na telefonu a vše mi vysvětlila a nikdy v mé léčbě nenechala nic náhodě a vždy poradila a pomohla! Dnes jsem ve 4 měsíci těhotenství a od začátku zase s komlikacemi.Opět mohu potvrdit, že paní doktorka se o mě pečlivě stará a vždy, když jí potřebuji, ještě ten den si mě pozve na vyšetření nebo mě po telefonu velice ochotně vše vysvětlí a poradí, co mám dělat.Musím také zmínit, že veškeré vyšetření, které mi lékařka provádí, jsou dělány citlivě, bezbolestně a myslím, že i důkladně!
Také stojí za zmínku moderní ordinace, ve kterých je vždy čisto a útulno a to jak ve Starém Plzenci, tak i v Blovicích!!
Velkým plus je také milá, příjemná, ochotná a také velice lidská sestřička, která umí nabírat krev jako málokdo :o) (žádná bolest, žádná modřina)!
Jsem s paní doktorkou i její sestřičkou velice spokojená.
Zdeňka Málková


DOPORUČUJI!!!!!
Výborná lékařka s velice profesionálním, lidským a vlídným přístupem, využívající nejnovějších lékařských poznatků.
Velmi chválím příjemné prostředí ordinace s moderním vybavením a též vždy milou a usměvavou sestřičkou.
Již jsem v 8. měsíci těhotenství a paní doktorce vděčím za doposud klidný průběh těhotenství.
Vřele doporučuji!!!
Vágnerová Michaela


Uděluji paní doktorce nejlepší hodnocení, protože jsem s její prací velmi spokojená. Pí Slaníková je velice ochotná, příjemná, komunikativní, kreativní a milující děti. Přešla jsem k ní asi tak před třemi roky a porodila u ní své třetí miminko. Vše probíhalo tak jak mělo. Toto hodnocení bych také ráda udělila i stále se usmívající a pozitivně naladěné sestřičce :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti