Školní 457, Svitávka, Boskovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí
Bedřicha Smetany 7, Boskovice
Dětská léčebna pohybových poruch

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

V celku příjemná a i milá paní doktorka, ikdyz docela benevolentni. Za mě moc poradit neumí, vždy byly její rady k ničemu, nakonec jsme si museli poradit sami. Podle jejího přístupu jen ona zná děti nejlíp, rodiče sou k ničemu... To je potom trošku arogantní přístup... Ale jinak celkem ujde.

Pani doktorka je velice mila,ochotna a vzdy nam pomohla,mohu ji jen doporucit,je to skvely pediatr a pani sestricka je take strasne mila:)

tato doktorka je velmi dobra vzdi pozna co mi je,je hodna a kdyz mi pichala inekci tak me jak koliv zabavovala abych senebala ze to vubec neboli:D

Velmi milá, příjemná a ochotná.

Velice příjemná doktorka.

Pokud vím tak paní dr. Přichystalová už na Benešově ordinaci nemá! Na Benešově ordinuje pan dr. Švec. Paní dr. Přichystalová má již jen ordinaci ve Svitávce. Jinak p. dr. hodotím kladně. Ochotná, hodná příjemná.