Nemocnice Děčín ,chirurgické oddělení
Děčín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

ok

Udivuje mě,co zde píší anonymní pacienti, byla jsem na chirurgické
pohotovosti ošetřena p.doktorkou a mám jen pozitivní hodnocení, pro
její přístup, taktéž z mého okolí ,kdo byl ošetřen paní doktorkou
byl každý spokojen.

Arogantní lékařka,nepříjemná,špatně určila diagnózu a pacient zemřel

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Měla bych menší dotaz. Dost mě to trápí a nevím kam s tím. Mám nateklou tvář na levé straně. Předevčírem mi natekla i uzlina. V ústech si jazykem nahmatnu nějaký oválný tvar který mě dost bolí. A jde mi to skoro až do krku. (je to jak kdybych měla nateklou nějakou žlázu). Nemůžu se pořádně najíst protože ústa neotevru do koran. Protože to prostě nejde a bolí to jak čert. Nemám ráda řezání adt. A bojím se zajít k lékaři. Ale vím že to bude potřeba.
Děkuji předem za Vaši odpověď.
S pozdravem M.

prosím Vás, na nic nečekejte a běžte k lékaři ! Moje přítelkyně měla podobný problém a čekala s tím také tak, jako Vy. Dokud Váš zdravotní problém nediagnostikuje lékař, nic se neřeší. Ve Vašem zájmu urychleně navštivte lékaře.
Vlaďka

Martina Novotná