MUDr. Martina Macková Hobzová

Jihlava 1 adresa

Praktický zubní lékař
Vrchlického 57/2497, Jihlava

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím asi 5 let a naprostá spokojenost. Je "svá", ale to já taky, tak jako každý z nás. S mými "zuby" si vždy poradila výtečně, rychle, efektivně a bez negativních důsledků. Naopak. Chodím k ní ráda.

Chodíme k paní doktorce asi 6 let celá rodina a nemáme s tím žádný problém, jsme spokojeni. A děti,že by měly nějaké trauma ze zubaře,tak to taky ne, líbil se mi přístup paní doktorky i sestřičky vůči dětem. Tak za nás naprostá spokojenost Miksovi

Při navštěvě u Paní Doktorky s mým 4 letým synem na pohotovosti,jsem se zděsil s jakym arogantním,nepříjemným a neochotným přístupem a vystupováním probíhalo ošetření.Zbytečné zvyšování hlasu ať si sedne a urychleně otevře pusu že nemá čas na kraviny a další křik.Po vrtání zubu řekla že si máme navštívit svého zubaře.Nedivým se po takových zážitcích se lidé bojí zubaře na toš DĚTI !!! Lepší trpět o den déle než jít sem. Nikdy více !!!

U

Již asi 2 roky mám jiného zubaře, tudíž si na paní zubařku nemusím stěžovat. Bohužel však v době, kdy jsem k ní chodila, pro mě bylo už jen pouhé slovo zubař naprosto děsivé. Že by byla paní zubařka nebo snad sestřička usměvavá jako sluníčko, to jsem si opravdu nikdy nevšimla. Ale možná se usmívají jen na ty, se kterými nemají moc práce a nebo jsem jim prostě nesedla, ale úsměvu jsem se od nich nedočkala nikdy. Co se týče vrtání, tak je pravda, že byla paní zubařka velmi rychlá, byla jsem objednaná v 10:00 a v 10:15 jsem již seděla v autě na cestě domů. Efekt byl takový, že do týdne jsem tam byla znovu, jelikož mi plomba vypadla. To byl dost častý scénář. Na jednom zubu jsem měla plomby z obou stran a když mi ty plomby vypadly obě a já pak do něčeho kousla, v mžiku jsem byla bez zubu. Milá a obětavá paní zubařka mě nechala chodit půl roku bez zubu a jelikož to byl přední zub, tak to pro mě bylo dost nepříjemné, když jsem se usmála, vypadala jsem hůř než čarodějnice z pohádky. Když jsem se paní zubařky zeptala, jak si mám správně čistit zuby, řekla mi, že v mém případě je to úplně jedno a na moje zuby už mi nic nepomůže. Poté mi došla trpělivost a změnila jsem zubaře, ten když viděl poprvé mé zuby, tak se zhrozil v jakém stavu je mám. Plomby vůbec barevně neladily se zuby a navíc se vyráběly snad v pravěku. No, oznámil mi, že paní zubařka mi zuby pěkně zrasovala a že se mnou bude mít dost práce. Je pravda, že to nějaký čas trvalo, ale teď se můžu na své okolí usmívat a nemusím se za své zuby stydět, takže to stálo za to a já jsem šťastná, že jsem od paní zubařky odešla.

Znám v Jihlavě a okolí více lékařů stomatologů, ale jsem velmi spokojen s odborností a přístupem paní doktorky
prostě umí a to je pro pacienta to nedůležitější - hodnotím - velmi dobře

Je zubařkou mého syna od dětství a syn je moc spokojen.

Paní doktorka je zvláštní človíček...když ji potkáte na chodbě, tak se rozhodně netváří příjmeně..ale vejdete-li do ordinace tak je tam usměvavé sluníčko...jako zubařka je dobrá, pracuje velmi rychle, ale dobře, a má sílu což je taky potřeba...jen nerada dává umrtvovací injekce na běžné vrtání zubu /je pravda že to než vám to zabere trvá daleko dýl než její vrtání - už sem se poučila/ no a sestřička to je vůbec sluníčko největší :)