MUDr. Martina Dvořáková

Gynekolog Více

Lipník nad Bečvou 2 adresa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého znám. Bohužel kvůli stěhování jsem musela od paní doktorky odejít. Bohužel od té doby jsem nenašla stejně dobrého lékaře. Vyřešila semnou dlouholetý problém a jsem ji za to strašně vděčná. Navíc je velmi hodná, empatická a nikdy se mi nestalo, že by nad potížemi, se kterými jsem k ni přišla, mávla rukou, jak to bývá jinde zvykem.
Dávám plný počet hvězdiček a všem doporučuji. Jana Kr.

Umístění: ZDRAVÍČKO, s.r.o. Jiný

Moc příjemná paní doktorka..Určitě doporučuji :) Empatická, pomůže a poradí. Jediná ambulance, kam chodím v klidu :) Beze strachu.

K paní doktorce chodím pravidelně už spoustu let.Je skvělá nejen jako lékařka ,ale i jako člověk.Nebojím se s čímkoliv svěřit.Navíc má super SESTŘIČKU Zuzku,což je k nezaplacení. Nikdy bych ani jednu z nich nevyměnila. Doporučuji všem!!!!

Paní doktorka Dvořáková je velmi příjemná lékařka, ochotná vyslechnout, poradit, nabídnout řešení...Jsem maximálně spokojená.

K paní doktorce chodím už dlouhou dobu. Jsem spokojená, má mou naprostou důvěru. Velmi příjemná je i sestřička.

W

Ta nejlepší lékařka co jsem kdy navštěvovala, nemusí být ani gynekoložka, je milá, vstřícná, poradí, pomůže.... :-)

...

Chodím k paní doktorce už 15 let. Přestěhovala jsem se cca 30 km daleko a kvůli změně bydliště by mě nenapadlo hledat jinou lékařku či lékaře. Myslím, že kdo paní doktorku zná nemůže mít jiný názor a uvedené negativní reakce mě velmi pobouřily a myslím, že jsou pouze afektivní reakcí někoho závistivého...

Bere p.Dvořáková do Lipníka nad Bečvou nové pacientky?díky za odpověd

Chodím k paní doktorce teprve rok,ale jsem maximálně spokojená s jejím přístupem.U mého bývalého lékaře jsem se nějakých vysvětlení dočkala až po dotazu.To u paní doktorky nehrozí.Vysvětlí vše sama během vyšetření.Odpadl i pocit trapnosti,že se ptám na "blbosti".