Dukelská 548, Plumlov

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší paní doktorka, vždy ochotná pomoci, poradit, její profesionální přístup je nadstandartní. Je neuvěřitelně vstřícná a ochotná respektovat pacientovy názory i na alternativní formy léčby. V její přítomnosti má člověk pocit, že je člověk, a ne pouhý pacient.

Umístění: Ordinace

Je velmi dobrý člověk a především své práci rozumí.Buďme rádi že ji tu máme.Jezdím za ní s Kostelce a vůbec mi nevadí ta cesta ani jiné obtíže.

Pozorná , pečlivá, i když dojíždím z Olomouce nebudu měnit. Byla mou lékařkou v Olomouci a přešla jsem k ní na Plumlov, protože jsem nechtěla měnit lékaře, kterému důvěřuji a znám jej .

Važim si pani doktorky snažimě vždy nějak pomoc jsem rada ,že se nekdo oběvil tady v Plumlově dobrych doktoru je malo a ochotnich a milych děkuji za každou pomoc

Skoda, ze pani doktorka ordinuje mimo Olomouc. Je vyborna a opravdu je nejlepsi.

Nezlobte se na mě, ale připadne mi jako kdybychom se tu bavili o dvou rozdílných lidech. Zřejmě naše "klima" paní doktorce nedělá vůbec dobře. Každou středu dojíždí do Lešan. Malá vesnička asi 5 minut od Plumlova. Pravidelně paní doktorka přijíždí pozdě. Je velmi nepříjemná a ke svým pacientům se chová jako kdyby oni mohli za to, že musí sedět v ordinaci a poslouchat jejich problémy. Bohužel si tuto profesi vybrala. Plně souhlasím s tím, že paní doktorka Řehulková byla perfektní. Arogance se kterou se paní doktorka a její sestra ohánějí je až neuvěřitelná !!! Nikdy nedodržuje sjednané termíny pro kontroly a o testech ať už krevních či jiných se ani nebavím. Svou kritiku bych zakončila pouze jednou větou! Vemte si ji zpátky do Olomouce !!!!!

Plumlovští a Prostějovští, ani nevíte, jak Vám závidíme, že máte paní doktorku u Vás! V Olomouci je nám po ní smutno. Od doby kdy odešla, hledáme náhradu, která by dosahovala jejích kvalit, ale marně :-( Zdenka Pospíšilová s rodinou.

Paní doktorka je velmi svědomitá, pracovitá, rychlá a přitom pečlivá. Souhlasím s tím, že předepisuje moderní léky, je v obraze a vše nejasné vysvětlí. Jako pacientka jsem nikdy neměla pocit, že zdržuji nebo se před ní cítila provinile. Snažila se pomoct. Moc mě mrzí, že ji ve Spey už nenajdu, její náhrada v ordinaci zdaleka nepůsobí tak zkušeně a lidsky přístupně. Zemc.Z

Moc mě mrzí, že paní doktorka už nepůsobí v Olomouci! Nic proti ostatním doktorům ale bohužel mám tu zkušenost buď s doktory bez lidského přístupu nebo bez profesionálního přístupu k nemoci.Jako kdyby nebyly schopni tyto dvě věci propojit ke spokojenosti pacientů. Uznávám, že musí být asi těžké určovat denně bezchybné diagnózy a ještě na všechny ty lidi "cukrblikovat" ale paní doktorka toto perfektně zvládá a moc v Olomouci schází!Škoda.

K příspěvku 2010-09-08 14:48:58: Vážený pane/paní, respektuji váš názor a vaše právo na něj, zároveň si však dovolím s vaším názorem zásadně nesouhlasit. Je až s podivem, jaké vlastnosti připisujete MuDR.Anderové, která se vyznačuje právě svým lidským, příjemným a obětavým přístupem k pacientům. Prohlásit o někom, že jinému "nesahá ani po kolena" bez toho, aniž dotyčného člověka důkladně znáte mi připadá přinejmenším laciné a lze to považovat spíše za výplod notorického stěžovatele, než za korektní názor. MuDR Anderová je především skvělá profesionálka a aniž to možná tušíte, během svého poměrně krátkého působení na obvodě v Plumlově už mimo jiné stihla zachránit život několika pacientům. Domnívám se tedy, že právě ona je důstojnou nástupkyní zesnulé MuDR.Řehulkové, na kterou rovněž s úctou vzpomínám. Vážený pane či paní, nemyslíte, že by bylo vhodnější vyjádřit pochopení a uznání nad nesmírně zodpovědnou a náročnou prací skvělé lékařky, nežli ji neopodstatněně a anonymně kritizovat na internetu? V době, kdy se otevřeně hovoří o nedostatku lékařů, k nám MuDR.Anderová denně dojíždí z Olomouce, mimo obvodu v Plumlově má ještě na starosti obvod v Lešanech a domov důchodců v Prostějově. Nezaslouží si tedy spíše slova díků nežli slova kritiky? Zkuste si na to dopovědět sám, pane anonyme. Za všechny spokojené a vděčné pacienty, ke kterým se také řadím, bych chtěl MuDR.Andervé poděkovat za příkladnou péči a popřát pevné nervy a mnoho úspěchů v práci.
Ing.Petr Sekanina, Plumlov