Martin Smažinka, gynekolog Plzeň

Dvořákova 30/2037, Plzeň
GYNOR s.r.o.

Umístění: Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

Dobrý den,
mám za sebou 2 operace , při obou operací byl Mudr. Smažinka.
Chtěla bych poděkovat jemu a celému týmu za profesionální a hlavně za lidský přístup. Děkuji

Pan Doktor Smažinka je velmi milí a usměvavý jsem velmi spokojená na oddělení Gynekologicko - porodnickým jsem ležela po operaci a Pán doktor se svým milým přístupem mi pobyt v nemocnici velmi usnadnil neustále se usmíval a pořád byl v naprosté pohodě. I když to občas lékař určitě nemá jednoduchý tak to nepřenáší na pacienty. Jsem velmi spokojená s přístupem pana doktora

Horšího gynekologa jsem nezažila a jak vidím nejsem sama! Nepříjemný,odrzlý,zakomplexovaný a slizký.Na gynekologicko-porodnické ambulanci se očekává trochu jiny přístup,kdyz tam chodí ženy které mají logicky strach o své dite! Byla jsem v šoku,příště si dopředu zjistím kdo tam je. Protoze aby se začal smát kdyz mu popíši mé bolesti to byl opravdu vrchol. Doufam jen ze nebývá při porodu,to bych to otočila a jela jinam. Doufam ze si to ,,pan doktor,, čte a zamyslí se nad sebou

Měla jsem to "štěstí", že jsem na pana doktorka párkrát narazila na gyn. pohotovosti. V prvním těhotenství při ultrazvuku mi řekl, že má miminko malý obvod bříška a že celkově nic moc, ať si přijdu po Vánocích na další kontrolu. Nakonec bylo vše naštěstí v pořádku. Podruhé při těhotenství jsem volala na pohotovost, že už více jak týden zvracím, mám průjem, nejsem schopná jíst, pít, jen ležet. Jestli bych třeba nemohla dostat kapačku s výživou. Bylo mi řečeno, že kapačku mi teda nedá, jestli vím, kolik to stojí a že není důvod. Ať sním piškot, že to stačí. Takže kdybych na tohoto doktora měla ještě někdy narazit, tak vyšetření od něj odmítnu.

MUDr. Smažinka provádí také ultrazvuky v ordinaci Gynoru s.r.o. - Dvořákova ul., kde jsem se s ním setkala, pokaždé se tvářil znuděně, otráveně a spěchal, mimčo ani pořádně neukázal, téměř nemluvil, navíc účtování 50,- Kč za fotografii z ultrazvuku, samozřejmě bez dokladu, také o něčem svědčí....Čekala bych lepší přístup k pacientkám.

Nevím, jak vy, ale nebýt pana doktora, který se mi narychlo ujal, asi bych umřela... Chápavý, citlivý, šikovný !!
Moc mu děkuji a DOPORUČUJI !!

S panem doktorem jsem měla tu nejlepší zkušenost. Děkuji za skvěle provedenou náročnou operaci. Hlavně za ohleduplný a profesionální přístup .

Pan doktor je zřejmě psychicky vyhořelý... je neochotný, na co se ho člověk nezaptá-tak neřekne. Jedním slovem: NEDOPORUČUJI!!!

NEBÝT PANA DOKRTORA SMAŽINKY ASI BYCH DĚTI NEMĚLA DĚKUJIII D.T.

Velmi citlivý a má pochopení.