Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

E
Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Dobrý den pan doktor Skriček je bezesporu nejlepší; je moc ochotny míli a hlavně peclivi doktor jak ma bejt. Dokáže pochopit věci které by ostatní lékaři nepochopili. Neumíme si představit ze bych chodila jinému lékaři. Naprostá spokojenost z panem doktorem a sestrou. Mame ho moc řadí Eva a Robert Karvayovi

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Žamberk

Pan doktor i sestřička jsou ve všech směrech naprosté jedničky :-),chodíme k nim celá rodina a jsme spokojeni,můžeme vřele doporučit,kéž by bylo takových lékařů a sester více,děkujeme a přejeme oběma do nového roku hodně zdraví a pevné nervy:-) Rousovi


P
Ověřený profil

Pan doktor Vás vyslechne, najde si čas, i když má plnou čekárnu, zdraví pacientů ho zajímá více, než nějaké poplatky. Vřele doporučuji.


P
Ověřený profil

v Žamberku je to nejlepší praktický lékař


Ověřený profil

S panem doktorem Skřičkem jsem dlouhodobě spokojena, má velmi profesionální přístup.


Po čase jsem přišel do ordinace vlastně kvůli drobnosti ale odešel jsem kompletně vyšetřen z různých oddělení,kam mě pan doktor poslal na vyšetření.Má zájem o pacienta a všem ho vřele doporučuji.Jen čekárna někdy bývá přeplněná ale to je tím,že k němu chodí hodně lidí.


Potvrzuji jeho kvality a mohu jen doporučit.Je to PAN LÉKAŘ!!!


Takových lékařů s velkým "L" je málo.A co se týká poplatků přesto že nevím proč se k nim vyjadřujeme v této souvislosti chci všem nespokojeným vzkázat že zdravotnictví nikdy nebylo bezplatné ani před revolucí a tože nám to tak bylo předkládáno bylo hlavní příčinou toho jak to tenkrát vypadalo. Ten kdo význam poplatků dodnes nepochopil a neuvědomí si že ti co slibují že nás poplatků zbaví si je připočítají jiným způsobem opět z našich kapes.


Lékař s velice kladným přístupem k pacientům a je ochotný řešit jejich problémy.Dokáže si najít čas a nemůžu si na něho stěžovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu