Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Dobrý den pan doktor Skriček je bezesporu nejlepší; je moc ochotny míli a hlavně peclivi doktor jak ma bejt. Dokáže pochopit věci které by ostatní lékaři nepochopili. Neumíme si představit ze bych chodila jinému lékaři. Naprostá spokojenost z panem doktorem a sestrou. Mame ho moc řadí Eva a Robert Karvayovi

Umístění: Poliklinika Žamberk

Pan doktor i sestřička jsou ve všech směrech naprosté jedničky :-),chodíme k nim celá rodina a jsme spokojeni,můžeme vřele doporučit,kéž by bylo takových lékařů a sester více,děkujeme a přejeme oběma do nového roku hodně zdraví a pevné nervy:-) Rousovi

Pan doktor Vás vyslechne, najde si čas, i když má plnou čekárnu, zdraví pacientů ho zajímá více, než nějaké poplatky. Vřele doporučuji.

v Žamberku je to nejlepší praktický lékař

S panem doktorem Skřičkem jsem dlouhodobě spokojena, má velmi profesionální přístup.

Po čase jsem přišel do ordinace vlastně kvůli drobnosti ale odešel jsem kompletně vyšetřen z různých oddělení,kam mě pan doktor poslal na vyšetření.Má zájem o pacienta a všem ho vřele doporučuji.Jen čekárna někdy bývá přeplněná ale to je tím,že k němu chodí hodně lidí.

Potvrzuji jeho kvality a mohu jen doporučit.Je to PAN LÉKAŘ!!!

Takových lékařů s velkým "L" je málo.A co se týká poplatků přesto že nevím proč se k nim vyjadřujeme v této souvislosti chci všem nespokojeným vzkázat že zdravotnictví nikdy nebylo bezplatné ani před revolucí a tože nám to tak bylo předkládáno bylo hlavní příčinou toho jak to tenkrát vypadalo. Ten kdo význam poplatků dodnes nepochopil a neuvědomí si že ti co slibují že nás poplatků zbaví si je připočítají jiným způsobem opět z našich kapes.

Lékař s velice kladným přístupem k pacientům a je ochotný řešit jejich problémy.Dokáže si najít čas a nemůžu si na něho stěžovat.