Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U cihelny 991, Unhošť

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Naprosto nemohu souhlasit s poslední kritikou Dr. Preisse. Naopak, my jsme moc spokojení, taky nejsem příznivcem nadbytečného očkování a podobně a v žádném případě mě pan doktor do ničeho nenutil natož aby na mě byl kvůli odmítnutí očkování nepříjemný. A antibiotika píše tedy velmi sporadicky. Za mě a mé dvě děti určitě doporučuji.
Ekertová

N
Ověřený profil

Škoda, že nemáte dostatek osobní odvahy a pod vaším názorem chybí podpis. :-) Novotná

T
Ověřený profil

rozhodně nedoporučuju!!! děti by nejraději naládoval vším možným, jen aby mohl předepsat co nejvíce léků. mimo povinné očkovaní nám doporučoval i další doplňková a po slušném odmítnutí začal křičet že jsme nezodpovědní a že viděl na ty nemoci děti umírat (na ty nemoci, na která jsme my za mlada očkovaní nebyli protože nebylo čím..). místo aby minimálně zatěžoval dětský organismus tak hned předepisuje antibiotika. na podrážděnou kůži nám předepsal kortikoidy - na kožním nám řekli, že to je alergie z jahod, nic jsme nedali a vše ok. udělejte si názor sami...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Bezvadný doktor..Chodila jsem k němu jako dítě a do dnes na něj vzpomínám.Dokonce jsem ho potkala na pohotovosti když jsem tam přijela už se svým synem..Mohu jen doporučit.


Díky panu doktorovi můj syn zdárně zvládl léčení atopického ekzému,kdy si na kožním nevěděli rady.Mohu jen doporučit,super přístup a i sestřička je skvělá.


Ověřený profil

Pana doktora můžu doporučit,chodím k něm už 11let,nikdy jsem neměla nejmenší pochyby o jeho odbornosti.Vždy mě spíše uklidnil.I když jsem přišla s !blobstí"nikdy nás neodmítl a děti prohlédl s tím,že třeba řekl že na nich nic nevidí,ale když se mi nebudou zdát ať přijdem zas.Že nemá někdy náladu-jak píšou maminky které navštěvují Stochovskou ordinaci?Kdo má náladu perfektní každý den??Já tedy ne a to dělám též s lidmi....Kdyby byl tak špatný,nemyslím že by i nadále pracoval v nemocnici na neonan.oddělení a neměl by takovou klientelu....Sestřička je příjemná,usměvavá...co víc si přát.


Nejlepší
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


bez komentáře. Prostě ok. Rozvaha,znalosti,super přístup


Vdečím mu za svoje současné zdraví, jako profesionálnímu sportovci mi rozeznal již v počátcích infekční mononukleózu, a to pouhou zběžnou prohlídkou. A to jsem k němu ani nechtěl jít, vypadalo to jako normální angína....


M

Nejsme z Unhošťe a přesto nás pan Doktor moc mile přijal.Paní sestřička je báječná. Jsem velmi spokojená a klidná maminka a Terenc tam chodí taky s klidnou dušičkou.Můžu doporučit!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu