MUDr. Martin Lutonský

Ortoped Více

Třebechovice pod Orebem 1 adresa

16 názor

Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Tyršova 797, Třebechovice pod Orebem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

S panem Primářem jsem velice spokojená, po 2 letech konečně vím , co mám s kolenem .
Nejlepší ortoped .

K
Ověřený profil

To koukám, kolik závistivých negativů se tu zas sešlo a nestačím se divit, jak umí člověk být zlý a nepřející. Pan doktor Lutonský je profík každým coulem a vždy se snaží ostatním pomoci, jak nejlíp umí!!! Jenže někteří, pokud nemají výsledky hned teď, radši pomlouvají a píšou tyhle bláboly, ale to už se tak stává, že když je někdo ve svým oboru fakt dobrý a daří se mu, tak se vždy najde nějaká ta krysa, která se snaží dotyčného zdiskreditovat. Nejvíc mě pobavil ten příspěvek o zakázaném kouření - kdy má pan doktor za rohem sám vykuřovat - no nevím nevím, ale jako nekuřák, který svou nelibost v cigaretách dává dost najevo, by asi těžko mohl někde vykuřovat, ale to je jedno... inteligentní člověk si názor udělá sám, ti hloupější můžou jít třeba za šamanem :-))

S tímto lékařem jsem nebyla spokojená...několik let jsem se léčila se špatnou diagnózou...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotný,slušné jednání,dobré znalosti


Ověřený profil

S primařem Lutonským mám ty nejlepší zkušenosti.Okresní šamani jen předepisovali recepty na tišící léky,nebo konstatovali různé diagnozy.To vše trvalo velmi dlouho.Návštěva u pana primaře ,mě velice potěšila,profesionální přístup,lidské jednání a stoprocenntní výsledek.Jen na okraj mohu říct že moje poškození kolene bylo velice závažné,chodil jsem o fr.holích.V současné době nepocituji žádné bolesti,žádné omezení v pohybu a bez problému se mohu věnovat sportu na který jsem se mohl jen dívat.Je mě 55let a cítím se skvěle.Dík patří celému týmu ortopedie v FN HK.Jen pro upořesnění ,doba stávená v nemocnici pondělí nástup ,úterý operace a ve čtvrtek odchod domů.Skláním se před uměním lékařské vědy.A všem mohu jen doporučit.A to vše bez úplatku!Prostě profesionál.Jelikož jsem motorkář a Ti občas trpí na různé neduhy,každému svému kamarádu jen doporučuju.A na úplná závěr mé paní Primař Lutonský provedl operace obou ramen,a je absolutně bez problému.Josef Bartoš


Ověřený profil

Prodělal jsem již dvě operace a do dnes lečím následky vážné nemoci u MUDr. Lutonského, nemohu si vynachválit jeho profesionálního přístupu a podotýkám, že to není můj první "ortoped". Mohu-li se vyjádřit stručně slovy říkající vše, tak "zaplaťpámbu za něj". Po přečtení hodnocení zde musím říci, že jsem se nikdy nesetkal u tohoto lékaře se špatným postojem k pacientům a jeho přísnost je myslím na místě dobrého lékaře.
Za můj názor se rád podepíšu celým jménem.
Karel Ledvina mladší


K

Pan Primar je odbornik kazdym coulem. Jen diky nemu mam TEPku kterou obdivuji i dalsi ortopedi. Odvedl absolutne dokonalou praci nohy mam naprosto stejne dlouhe.
Timto mu dekuji!!


Z

Měla jsem 2 úrazy.Sportovní a po 3 letech pracovní.Obě operace mi dělal pan primář osobně.Špičková práce.Vrátil mě do normálního života a bez trvalých následků.Jeho odbornost je stoprocentní.Přístup k pacientům má jak z profesního tak i lidského hlediska velmi dobrý.Když člověk v nemocnici pár dní leží,má čas si všímat a srovnávat.Jako lékaře a odborníka pana primáře jen doporučuji.


Pan primář je vynikající specialista. Mám s jeho péčí jen ty nejlepší zkušenosti.Doporučuji.


H

Pred 5ti lety mi pan primar operoval syna. Vse dopadlo vyborne za coz jsem moc mu moc vdecna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu