Martin Kudibal, zubař Turnov

MDDr. Martin Kudibal

Zubař Více

• Zubní onemocnění

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

DenTur s.r.o.

Umístění: DenTur s.r.o. protetické zubní náhrady (inlay, onlay, korunky, můstky, protézy)

Takového zubaře jsem ještě nepotkala. Všechno velmi podrobně vysvětlí, řekne, co bude dělat, jak dlouho to bude trvat, čekací doba - nulová, v objednanou dobu jdete na řadu, pacientovi se maximálně věnuje. V ordinaci je klid, pohoda, cítila jsem se tam moc příjemně. Konkrétně se mnou má svatou trpělivost. A abych nezapomněla, sestřička je taky super - milá, usměvavá. Děkuji.

Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem velice spokojená...je to profesionál.
Vždy vysvětlí co budeme dělat...jaký bude další postup...příjemné prostředí...sms zpráva připomene termín....skoro by se člověk těšil :-)

MDDr Kudibal pracuje přesně a pružně. Dobrý společenský kontakt, příjemné prostředí. V loňském roce jsem měla zuby vyžadují velkou údržbu. Zprvu velmi bála. Později jsem se s potěšením jít k zubaři.
Teď líto, že musím jen se vrátit za šest měsíců ;)

Pan zubař se zřejmě přestěhoval, protože ordinuje v Jablonci nad Nisou, ne v Plzni.
Velice pečlivá práce. Možnost výběru konkrétní léčby, zákroku s vysvětlením výhod. Nulové čekání v čekárně. Smska s připomenutím návštěvy. Pěkné, moderní a čisté prostředí. Takhle to má u lékaře vypadat!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající přístup, odborné rady, příjemné prostředí. Maximální spokojenost.

Velmi příjemné prostředí, oba velmi milí, pečliví, vřele doporučuji. Dokonce chodí sms s připomenutím data a času návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřička byli velmi ochotní a milí. Vše bylo velmi dobře vysvětleno. Díky příjemnému prostředí ze mě odpadla obvyklá hrůza z ošetření, která mě pronásledovala u mé předchozí zubařky při každé návštěvě :-). Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřička byli velmi milí, vše proběhlo v pořádku. Evidentně měli zájem o pacienta. Nemám žádné výhrady.

Moc milý mladý pan doktor. Byla jsem u něj velice spokojená. Tak lidský a zároveň profesionální přístup jsem u svého bývalého stomatologa nezažila. Nic mě od něj nebolelo. Doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Hello MDDr Kudibal, I would like to know if you speak some English or Spanish. I speak a little Czech and I would like to see a dentist asap. thank you in advance for your response

Yes, I think it's not problem to solve the basic cases in English. I can offer you free term on wednesday 23.9. 13:00. Please confirm on tel. num 377 420 800.
    M. Kudibal

MDDr. Martin Kudibal