MUDr. Martin Jandásek

Urologická ambulance
Karla Čapka 211/1, Děčín

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: urologie Jiný

Pan doktor je citlivý a chápavý, dokonalý odborník. Diagnostikoval mi zvětšenou prostatu a nasadil léky, které mi pomohly. Ordinuje v pondělí.

U pana doktora jsem byl v Ústecké ordinaci na vyšetření spolu s kamarádem,profesionální přístup pana doktora odhalil u kamaráda pokročilé zvětšení prostaty následně mu pomohl s umístěním a brzkou operací v nemocnici.Zaráží mě proč se lidé,kteří nejsou spokojeni s prací pana doktora schovávají za anonymytu a pod svoje hodnocení se nepodepíší což slušný člověk udělá.Jiří Ponrt

Pan doktor se mi již 15 let stará o ledviny a prostatu.Jsem plně spokojen.Doporučuji.

Lhostejný, akorát tak dobrý na psaní receptů. Vaše zdravotní problémy ho nezajímají. Pomalý, laxní. Prostě vůbec ho nedoporučuji. Je to lékař, který zanedbá Vaše zdraví.

Můj patnáctilety syn měl zánět varlat, pan doktor ho nechal v bolestech a bez léků s tím, že má problémy s páteří, což rentgen neprokázal. Jiný urolog diagnostikoval zánět varlat a na základě rozboru moči předepsal antibiotika, která zabrala do tříech dnů. Panu doktorovi přeji aby ho postihly stejné bolesti, aby si uvědomil jeho lhostejný přístup . Jako urologa nedoporučuji.

dobry pristup k pacientovi

hodnocení jsem zaslal jakto že zmizelo?

Mám v něj důvěru.