Nemocniční 955, Vsetín
Vsetínská nemocnice a.s.

Umístění: Vsetínská nemocnice a.s. přirozený porod

Nelze si stěžovat a najít dostatečné množství superlativů. Profesionál každým coulem, do ničeho mne během porodu nenutil, jen poradil,vysvětlil. To vše milým hlasem. Vždy poradil dobře, porod proběhl hladce a vše bylo na jedničku:-).
V budoucnu, v případě dalšího porodu, budu ráda, když bude tento lékař zase ve službě:-).
Všem doporučuji

Výborný gynekolog. Jsem mu vděčná za naši malou. Je lidsky,milý,profesionální,ochotný... je radost jít k němu na kontrolu

Velmi lidský, přitom každým coulem profesionál, ochotný, takhle by to měla vypadat v každé ordinaci jako u pana Dr.Janáče

Skvělý lékař, vše výborně a lidsky vysvětlí. I když ho v noci vzbudíte je za každé situace příjemný a pomáhá pacientkám najít to nejlepší a nejpřirozenější řešení jejich problému.

Velmi dobrý lékař. Velmi příjemný, lidský a profesionální.

Spokojenost na sto procent :) Příjemný, šikovný a lidský. NA jedničku!

nezbývá mi než souhlasit s ostatními. Měla jsem ho 2x u porodu (poprvé dokonce kvůli mě přijel do práce v noci:-)). Přístup i odbornost hodnotím na 1************

Jsem s ním hodně spokojená, je u něj i sestra a mamka a několik kamarádek, všechny jsou s ním taky spokojené! Když jdu na vyšetření, připadám si jako bych přišla za kamarádem na kafe, je milý a vstřícný, vždy se na něj těším a mám k němu velkou důvěru! Jen doufám, že ho budu mít taky jednou u porodu :-)

Skvěly lékař,moc doporučuji!

MUDr. Janáče jsem poznala při prohlídkách před porodem. Jsem nadšená jeho přístupem, vždy mi pozorně naslouchal a ve všem mi vyšel vstříc. Domnívám se, že je to skvělý odborník. Měla jsem to štěstí, že jsem jej měla i u porodu. Včas rozeznal komplikace s omotanou pupeční šňůrou kolem krčku a ihned doporučil a provedl císařský řez. Na porodním oddělení si jej všechny pacientky pochvalovaly. Škoda, že nepřijímá už nové pacientky...