Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

28. října 1000, Turnov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

26.5.2014 jsem podstoupila tubulizaci u pana Hrubého a jeho ručičky, by měl každý den někdo hýčkat. první dva dny po operaci jsem myslela že umřu, ale byly to následky narkózy, 3 den jsem byla svěží a jako rybička. jsem týden po zákroku a té energie co mám. jsem ráda že jsem se nakonec rozhodla jít. ještě jednou děkuji za všechno!!!


S
Ověřeny pacient

pan doktor hrubý je prostě nej ještě sem se nesetkala s přístupem k pacientovi jako u něj vše vysvětlí pomuže je vstřícný prostě jednička jsem moc ráda že je zde a mužu jen doporučit všem kdo už stratili víru v lékaře to se musí poznat moc vám pane doktore děkuji a jsem ráda že jsem vaše pacientka děkuji moc


T
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař kterého znám! Díky němu se mi změnil život, cítím o 100 % lépe a mohu dělat věci, které jsem myslela, že už nikdy dělat nebudu. Přeci jen shodit přes 60 kg je hodně znát :) Ať žije bariatrická chirurgie :)


R
Ověřeny pacient

I ja se musim pridas s hodnocenim na pana doktora Hrubeho.Skvely chirurg,clovek se zdravym selskym rozumem a taky humorem.Pomaha lidem a dela je stastnymi coz je dnes strasne dulezite.Nikdy jsem neslysela ze by se na nekoho osopil,naopak vzdy vse laskave a pekne vysvetlil.Je to clovek s velkym Č :-)A myslim si ze nemluvim jen za sebe.Pane doktore,hoooooodne ale opravdu hodne tak spokojenych a stastnych lidi i nadale:-)


M
Ověřeny pacient

Výborný lékař, výborný přístup, jsem ráda, že jsem za ním vážila cestu a nechala se operovat právě jím. Takovýto přístup k pacientům se nedá naučit, ten je prostě v krvi a v charakteru člověka. Moc si pana doktora Hrubého vážím!


M
Ověřeny pacient

U pana doktora Hrubého jsem podstoupila 3 operační zákroky. Nemohu jinak,než přidatsvůj hlas k nejlepšímu ohodnocení. Je to milý a vstřícný lékař.Z jeho přístupu k pacientům by si měli mnozí lékaři vzít příklad.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Hruby je uzasny, cestovala som za nim tiez zdaleka a pred rokom mi robil tubulizaciu. Mozem kazdemu len a len doporucit!!!!! Petrovova


S
Ověřeny pacient

Jsem již několik let pacientkou pana doktora Hrubého, operoval mě 2 x. Pro jeho lidský a chápající přístup, pro jeho vysokou odbornost, hlavně pak na úrovni bariatrických operací, ho vřele doporučuji všem mým známým. Všichni ho pak chválí a jsou spokojeni. Jeden každý jeho pacient dostává péči přímo osobní. Vědomí, že se můžeme na pana doktora obrátit kdykoliv, nerozhoduje závažnost problému, čas ani hodina...vždy poradí a pomůže, to je pro nás, jeho pacienty, veliká podpora. Za všechny mu moc děkuji, mnohým z nás zcela změnil život, samozřejmě k lepšímu.


J
Ověřeny pacient

Had surgery with Dr Hruby in June 2012, had a sleeve done in the uk converted to a gastric bypass in Turnov, Dr Hruby is a lovely man with real charisma and approachable, he is an extremely experienced surgeon, and puts his patients at easy, I would highly Recommend Dr Hruby to all.

Gail B uk


R
Ověřeny pacient

Myself and 2 friends recently went to have bariatric surgery with Doctor Hruby. We were all very pleased with the caring staff, reasonable facilities and Doctor Hruby is a lovely man. We are all losing weight well since our operations! Thank you so much!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti