Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pospíšilova třída 365, Hradec Králové
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velice příjemný doktor a hlavně ochotný.

Ověřeny pacient

Tohoto pana doktora všem doporučuji. Výborný, vstřícný a velice chápavý lékař který se opravdu snaží Vás pochopit. Mě osobně moc pomohl. Se sestřičkou jsou opravdu sehraný tým a člověk se cítí velice dobře. Ještě jednou děkuji pane doktore.

Ověřeny pacient

K panu primáři Hodačovi docházím do poradny asi 11 let a vždy jsem byl náležitě vyšetřen a poučen. V období akutních problému s arytmií jsem návštívil p. primáře i na oddělení v Pospíšilově ulici a NIKDY mně neodmítl a vždy pomohl a uklidnil.
Mám k němu naprostou důvěru jako k nikomu jinému a jsem rád že chodím právě k němu.Je vždy velice vstřícný, příjemný,lze se na vše zeptat. Podobně i sestra p. Hana P. mně vždy poradí a vyjde vstříc např. při objednávání.Mohu je oba jen chválit a přát vše nejlepší v roce 2010. Děkuji . Ing. S.

Ověřeny pacient

Souhlasím s hodnocením poetika Jarouška Češky. Je to vynikající lékař a specialista.

Č

Pro odborný a lidský přístup

J

Nemohu přesně určit koho jen doporučuji a kdo je nejlepší. Pro mne je pan primář Martin Hodač
vynikající odborník. Byl jsem na ELFYZ vyšetření, den předem mi vše vysvětlil a druhý den mi zákrok sám dělal. Po celou dobu zákroku jsem měl možnost s ním hovořit a vždy mi vše vysvětlil. Jsem mu moc vděčný a děkuji za bezstarostný návrat do normálního života.

P

Tohoto pana doktora bych všem doporučila! Je milý, usměvavý, profesionální, stejně tak sestřička. I přes někdy nepříjemná vyšetření tam jezdím moc ráda, naštěstí už mě na ně moc neposílají :-) Moc jim za jejich přístup ke mě i k ostatním pacientům děkuji.

S

výborný lékař a velice ochotný člověk-spolu se sestřičkou Haničkou perfektní a příjemní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti