Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice
Privátní praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Alena
Doktora Bařinku jsem poté, co přebral ordinaci po doktorce Nedělníkové, navštívila jen jednou. Byl neosobní a posléze i arogantní. Odeslal mne na vyšetření bolestivého stavu ke specialistovi. Na vyšetření jsem musela dlouho čekat, abych se v ordinaci odborného lékaře dozvěděla, že odborník nemá s mojí pojišťovnou podepsanou smlouvu. Poté, co se o mne takto můj praktický lékař "postaral", jsem jej logicky vyměnila za jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

U doktora většinou dlouho nečekám, příjemná sestřička, o problému a možné diagnóze lze s ním diskutovat, posílá na všechna vyšetření, na kterých se shodneme, že mají smysl, nepředepisuje hned zbytečně léky, jak už psal někdo výše, odchází se od něj i v nemoci s dobrým pocitem, že pacient není jen věc na páse.


J

Kdyby člověk mohl říci, že chodí rád k doktorovi, tak právě tady by to bylo na místě, velice příjemný doktor, což se hned tak o jiných říci nedá, a velice příjemná a ochotná sestřička. Nikdy jsem neměla v této ordinaci sebemenší problém. Medicínu jsem nestudovala, tak nemohu posoudit, ale myslím si, že je to odborník na pravém místě. Jediní, kdo si mohou na něho stěžovat, jsou simulanti, s kterými hned po nástupu do ordinace řádně zatočil a ti dodnes o něm šíří různé nepravdy. Přihlásil se k němu i můj syn a taky je velice spokojený. Člověk, ikdyž mu je zle, z této ordinace odchází vždy s velice příjemným pocitem.


F

Mozem panu doktorovi podakovat ,ze tu som rychlym jednanim som stomik/nemal problem predpisovat pomocky ,ktore my stomici potrebujeme /prijemny vysvetli .poradi a to plati aj o sestricke skvely tym dakujem


P

Velmi důrazně nedoporučuji tohoto lékaře. Šetří na pacientovi a zásadně odmítá poslat na vyšetření nebo k odbornému lékaři, pokud ho o to požádáte urazí se, že on sám přece nejlépe ví jak léčit. Z následků jeho léčby se pak člověk dlouho vzpamatovává.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Člověk na pravém místě!


Velmi dobrý lékař. Doporučuji.


Je velmi schopný pan doktor, téměř žádné čekací doby, ochotná sestřička, ošetření výborné. Díky


Ověřeny pacient

Jsem nadmíru spokojen. Vstřícný odborník, nepředepisuje zbytečné léky, a když už, tak ty, které pomohou a nejsou předraženy kvůli značce. Komunikuje, nemá problém s očním kontaktem, zná své pacienty. Jen nakoukne do registru a přesně ví, na co trpím, které léky mi nedělají dobře, popřípadě doporučí jiného odborníka, když je třeba. Nehraje jen body pro sebe, pokud si není jistý, vypíše doporučenku na odbornější vyšetření k jinému kolegovi.
Žádné zbytečné poplatky. Sestřička velmi milá a příjemná, nikdy jsem se nesetkal s "kyselou tváří" či neochotou. Ordinační doba je také OK.
Navíc je poctivý. Kdysi jsem chtěl vypsat marodku zpětně o dva dny (jen na ten jeden daný den) kvůli nevolnosti (kterou jsem si způsobil sám konzumací všeho možného na fotbalovém zápase), a opravdu velmi slušně mě vypoklonkoval. Tak to má být! Možná to "věčným marodům" moc nesedí, ale pro mne je to známka charakteru a poctivosti.


J

jsem spokojeny zatim mne vzdycky vyhovel a sestricka je moc ochotna dik jim obema


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti