Cheb

Umístění: Ordinace Potize se zady

U pani doktorky jsem kratce, je to clovek na svem miste! Jeji pristup je osobni a individualni, u obvodnich lekaru vec nevidana. Jsem maximalne spokojena i s pristupem sestricky, nelze hodnotit jinak nez skvele.

S paní doktorkou jsem byla vždycky spokojená. Oceňuji její rozumný a chápavý přístup. Nikdy se nesnažila potlačit projevy nemoci léky, na druhou stranu zbytečně neprodlužovala trápení s nemocí nebo bolest. Myslím, že paní doktorka citlivě přistupuje především k řešení ženských nemocí a neduhů.

Pacient ve velmi tezkem stavu, zvraci, hubne po nekolik tydnu, v poslednim stadiu skoro neschopny dojit do ordinace. Dle pani doktorky stale problemy se zlucnikem ... neschpnost ci nechut zjistit diagnozu?? Nakonec pani doktorka po nekolika tydnech predepisuje sono, aby teda rodinni prislusnici na ni neprisli se stiznostmi! A ejhle, pacient urgentne v nemocnici, s uplne jinou zavaznou diagnozou! NEDOPORUUJI

Paní doktorka je super, naopak si myslím,že "zraje jako víno" :) a je to výýýýborná psycholožka, je fajn rovná ženská, nikoliv náladová, ale férová. Měl jsem vážný úraz a prošel jsem nemocnice i ambulance mnoha lékařů nikam jsem tak rád nechodil jako k Mojí Paní Doktorce. Děkuji. Absolutní spokojenost a přeji Paní Doktorce,aby vydržela nápor kverulantů a se vším nespokojených lidí, myslím že těm nepomůže ani tak skvělá lékařka..........Jiří M.

Paní Dr.,když začala jako obvodní lékařka, byla jiná-vstřícná a komunikativní.Myslím,že
ji již ideály opustily a dospěla do fáze, kdy ve většině pacientů vidí hypochondry.Asi ji psychologie moc neříká,
dokáže být nepříjemná,arogantní,ordinuje podle nálady.Někdy vstřícné slovo a pochopení problému, udělají víc,
než baterie léků.

Jsem spokojený. K paní doktorce chodíme celá rodina už osm let, je výborná a pragmatická. Pečlivě řeší zdravotní problémy a je dobrou psycholožkou. Je to náš rodinný lékař. Setkání s ní uzdraví tělo a pohladí duši. Zdravotní sestřička paní Lenka výborně zvládá svoji práci, je milá a šikovná.Doporučuji.

no já si stěžovat nemohu je to nej lékařka co znám a kdo není at si najde jiného ......

G

hodná poctivá všímavá a hlavně umí pomoct s problémy to samé platí o sestřičce

Jsem nadmíru spokojená s paní Doktorkou a Sestřičkou,jsou příjemné a vždy si mne vyslechnou.Mám pocit že jdu k velmi dobrým známím kteří mi uvaří i kávu,do týdne jsem vždy jak rybka,velmi doporučuji.

velmi skvěla doktorka doporučujiiii