Praktický lékař stomatolog
Bezručova 3, Zábřeh

Pani doktorka je velmi hodna a svou praci odvasi svedomite a s usmevem.dekuji,jsem velmi spokojena.

První zub mi vrtala ve čtyřech letech, když jsem tam byl s mámou. Vždycky mě povozila na křesle, všechno ukázakal a vysvětlila. Vděčím jí za to, že se nejenom zubařů nebojím, ale naopak se k nim těším. Když jsem si u ní v dospělosti nechával převrtávat plomby z amalgámových, které všechny dělala ona, na keramické, bylo to jako návrat do dětství. Skvělá zubařka :)

VZDY OCHOTNA ,VSTRICNA-JSEM MOC RADA,ZE K PANI DR.PATRIM.

Č

Je to jedna z nejlepších zubařek, které znám, stará se mi o zuby již přes 35 let a nejen že mám dosud všechny zuby, tedy krom dvou osmiček, ale plomby které mi udělala drží a zuby mám ve výborném stavu. Stejně tak se stará i o zuby mých dětí a i vnoučat.

Nejlepší zubařka, jakou si můžete přát. Ošetřuje nebo ošetřovala prakticky celou naši rodinu a mnozí z nás jí vděčí za záchranu zubů, i když jiní zubaři by s nimi už dávno skoncovali. Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, prostě naše :)