Praktický lékař pro děti a dorost
Jeřabinová 417, Rokycany

Velmi dobrá a objetavá paní doktorka.Poděkování za vše co udělala pro mého syna Fandu v jeho těžké léčbě.Děkuji maminka

Úžasná a velmi příjemná paní doktorka. Člověk na svém místě.
Vždy poradí a na našeho syna byla vždy milá. (I když jsme tam v zimě pořád :-) ).
Akorát jediná chybička je, že na ní čekáme dost dlouho než přijede z rokycanské ordinace..
Holt má hodně pacientů..

Úžasná a nejhodnější paní doktorka, jakou jsem poznala.
Poradila, pomohla kdykoli i pouze viděla, že je člověk smutný.
Super přístup, žádné dlouhé čekání a hlavně lidskost a ochota.

nejlepší co znám

Mám 17 ti letého syna s kterým jsem navštěvovala jiného pediatra.U dalších dvou pediatrů jsem se ocitla jako u "náhradníků", když měl náš lékař dovolenou. Na paní doktorku Peškovou jsem slyšela jen to nejlepší , proto když se mi v roce 2007 narodila dcera, přála jsem si, aby se naší ošetřující lékařskou stala právě ona. Musím konstatovat , že je to lékařka opravdu skvělá,zatím nejlepší, u které jsem měla možnost být. Je s ní možno probrat i alternativní léčebné postupy a nekouká na Vás jako na méněcenného. Přístup k dětem je opravdu až téměř mateřský a ještě jsem neměla problém s jakoukoli otázkou, kterých mám jako "starší úzkostlivá matka" opravdu dost. Telefon jí neobtěžuje ani večer , či o víkendu. Jedinou věcí, která by mohla vadit je dlouhé čekání v čekárně, právě proto, že je o její péči velký zájem.

Paní MUDr. Marta Pešková - výborná specialistka s milým, příjemným a profesionálním přístupem

Pečlivost při vyšetřeních, důkladnost, přístup k dětem i k rodičům jenom chvála.