Praktický lékař pro děti a dorost
OZS, č.d. 55, Mirošov

Chodila jsem k paní doktorce Peškové celé mé dětství a musím říct, že dosud jsem lepší lékařku/lékaře nepotkala. Vždy byla pečlivá, uvážlivá, profesionální, milá. Nikdy jsem u ní neměla strach. Není nic, co bych mohla vytknout: hodnotím jako NEJLEPŠÍ!!

Paní doktorku jsme si vybrali na základě doporučení zdejších stránek. Protože nepocházíme z místního kraje, byl pro nás výběr pediatra pro našeho synka náročný a jsme rádi, že jsme si vybrali právě paní doktorku. Potěší, že i v dnešní době lze najít lékaře, který je milý, ochotný a k dispozici, když je potřeba. Máme za sebou pouze jednu návštěvu, ale paní doktorka nás velmi mile překvapila a navíc, je kdykoli na telefonu pro případnou radu. Takže určitě doporučujeme!

Paní doktorku Peškovou mohu jen vřele doporučit. Několikrát nám velmi pomohla a navíc je k dětem velmi milá.

Paní MUDr. Marta Pešková je výborná specialistka. Umí přesně stanovit diagnózu, má citlivý vztah k dětem a rodičům. Její ordinace jsou čisté a pěkně vybavené. Při vyšetření používá kvalitní moderní přístroje. Paní doktorku doporučuji všem maminkám a malým pacientům.

Paní MUDr. Marta Pešková - skvělá paní doktorka