Zahradní 1324, Lipník nad Bečvou
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Nejhorší zubařka se kterou jsem měl tu čest, u nového zubaře za tři roky nevrtaný zub, u Lazarové (myslím že pojmenování zubařka/lékařka opravdu není u této osoby na místě) prakticky na každé prohlídce. Rukavice jí nic neříkají, doktorka i sestra nepříjemné.... Takovýto lidé dělají medicíně ostudu

Chodila jsem k ní odmala a mé děti taky,ale potom jsem je odhlásila.Má drsný přístup k dětem,akorát je vydeptá. Hodněkrát se my stalo,že začala křičet.A sestra taky nebudí dobrý dojem,je také nepříjemná a neochotná.Doufám,že už se nesetkám s něčím takovým.......

O

ja jsem k ni chodil od mala a mam trauma do tet vitrhla my zdravej zub mnelabi odejit mura

Když tady tak čtu hodnocení lidí, kteří jsou spokojení nedá mi to nereagovat. K paní zubařce jsem chodila od mala a zůstala jsem až do dospělosti. Než začaly komplikace paní zubařka opravdu neumí léčit co jiní zubaři zvládnou ve svých ordinacích ona posílá do nemocnice. A ještě závěrem chodila jsem pravidelně na kontroly a vždy mi vrtala, nyní jsem již 6 let u jiného zubaře a je s podivem, že když jdu na kontrolu mám vše vpořádku. Paní zubařka asi honila body pro pojišťovnu nebo byla tak neschopná a nepoznala že zub je zdravý.

Jsme velmi spokojeni s přístupem a prací.

nej zubarka :-p ...

Nanejvýš nedoporučuji,zákroky bolestivé,léčebné postupy přinejmenším podivné např.- měsíc otevřený zub,korunka zprasená-mám pod ní teď spižírnu,plomby no hrůza,neochota cokoli vysvětlit,doba mezi návštěvami núnosně dlouhá. A pro Mirku-odešel jsem jen se obávám že pozdě, protože tolik zprasených zubů umí vyrobit jen ona!

Jak si tak čtu všechna hodnocení,nemohu zůstat bez odezvy.Sama mám s paní doktorkou i sestrou jen ty nejlepší zkušenosti.Jsou opravdu vynikající,profesionální a lidské.Naštěstí je možné nespokojencům jen doporučit-ODEJDĚTE!!!!!

K paní doktorce chodí celá naše rodina, včetně malých dětí.Jsme velmi spokojeni,doporučujeme.Je milá,lidská,přátelská.Vždy nám i se sestrou vyšly vstříc :-),na pacientech jim záleží.Děkujeme.

Skvělá,lidská,ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala.Sestra totéž.Doporučuji