Dermatovenerologické oddělení

Privátní kožní ambulance
Malé náměstí 1783, Benešov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

K paní doktorce chodím roky.Ale moje poslední návštěva byla opravdu poslední.Jeji chování vůči pacientovi je čím dál horsi.Dokonce jednu pacientku přede mnou rozbrecela.Na vyšetření jsem čekala 6 hodin a pak jsem byla během 10 minut vyřízena.Sla jsem s několika problémy a paní doktorka byla odmerena.Rekla mi,ze mam byt ohleduplna k dalším co v čekárně čekají a jelikož už se blíží konec pracovní doby,tak s vyšetřením velmi spechala.Takze jsem s ní nemohla vyřešit vše,co jsem potřebovala.Bezproblemu vždy objednávala na odstranění známek,objednání mi bylo tentokrat odmítnuto,ačkoliv jsem viděla v jejím otevřeném diari na stole,že lidi na tyto zákroky objednává.Tak nevím,co si mám o tom myslet. Tentokrat opravdu zklamala svým přístupem.Clověk vyčká na vyšetření tak dlouhou dobu a nakonec se setká s takovým přístupem.To mi opravdu za to nestojí a budu hledat jiného dermatologa.

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

Paní doktorka vyřešila můj vleklý problém s růžovkou, navíc bez nějakých drastických opatření. Nikde jinde mi nedokázali pomoci. Jsem jí za to moc vděčná.

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

Paní doktorka je výborná, v komunikaci a snahou pomoci. Vyšetřila mě, předepsala léky a vše mně vysvětlila.

Umístění: Dermatovenerologické oddělení Jiný

Paní doktorka je poněkud ráznější typ, ale rozhodně bych neřekl, že s nedostatkem empatie. Mě vždy pomohla dle svých nejlepších možností a vždy byla velmi vstřícná. Nejsem kompetentní posuzovat její odbornost, ale chodím k ní již pěkných pár let a vždy velice přesně diagnostikovala můj problém a určila vhodný zákrok nebo léčbu. Pokud jde o mne - je velice dobrou lékařkou.

Umístění: Privátní kožní ambulance herpes zoster LDK

Paní doktorku Hajasovou znám cca 7 let. Její přístup k pacientovi je vždy lidský, vysoce odborně vzatý. Je to ještě jedna z málo lékařů, kteří vysvětlí vše k dg. , užívání předepsaných léků a vysvětlí jejich účinky. Ke stanovení dg (vždy správné), jí vede jak dobrá vzdělanost v oboru, praxe, tak jako jedna z málo lékařů dnes, používá mozek i srdíčko. S tímto přístupem se dnes setkávám vzácně. Lékaři povětšinou jednají jako roboti dle iterináře předepsaným zdr.pojišťovnami. Pacient je pro mnohé "číslo" pojišťovny a dg. Možná se některým pacientům, dle negativních příspěvků zde, její přístup nezdá dobrý, nevím, ale já se s takovým přístupem u paní doktorky Hajasové nesetkala ani u sebe, ani svých rodiných příslušníků, jak v Praze, tak v Benešově. Ruku na srdce, i paní doktorka je jen člověk, který denně vyslechne desítky lidiček a jejich nářků, všichni nemocní, a nemocný člověk bývá sobec, z podstaty své nemoce a je citlivější ke každému gestu a slovu lékaře, které není dle jeho představ. A lékař někdy je také unaven a přesto se musí pacientovi věnovat. Navíc, dr. Hajasová, je opravdu dobrým diagnostikem.

Umístění: Dermatovenerologické oddělení

Nikdy žádné recenze nepíši, nicméně po dnešním pokusu o návštěvu ordinace doktorky Hajasové jsem se rozhodla, že vynaložím úsilí a napíši jí. Na kožní nás odeslali z chirurgické ambulance s tím, že výrůstek, který se udělal na noze mé 84leté babičce musí vidět dermatolog. Pro upřesnění výrůstek se jí udělal během 2 dnů a začal krvácet. Babička je špatně pohyblivá, nohy zateklé. Nechtěli jsme na nic čekat. Byla nám doporučena bohužel doktorka Hajasová. Vzhledem ke stavu babičky jsem se rozhodla dojet do Benešova, kde ordinuje jen ve středu. Tím, že jsou prázdniny, raději jsem telefonicky kontaktovala ordinaci, abych měla jistotu, že nepojedeme zbytečně. Byla jsem doktorkou upozorněna, že musím přijít do 15h, neb má prázdninový provoz. A tak jsem narychlo odjela z práce, naložila babičku a přesně ve 14,30 byla na místě. Ale ouha, před námi 2 pacienti a jeden v ordinaci. Předpokládala jsem, že budeme upozorněni, ale nečekala jsem to co následovalo. Po 35minutách vyšla doktorka Hajasová, absolutně arogantní a aniž by se zajímala, proč tam jsme začala na nás "ječet", že je 15 h,a že nás nevezme. Tak nelidský a zlý přístup bych nečekala. Takže paní doktorko vás už nikdy více.

Umístění: jiné místo Ekzem, puchyre

Tak asi takhle! Moje dvouletá dcera trpí na ekzémy a proto jsem dostala tip na výbornou paní doktorku. Dnes jsem měla cest tu “výbornou” paní (jako doktorku už ji oslovovat nebudu) poznat osobně! Po předchozím telefonátu kdy jsem dceru chtěla objednat mi bylo řečeno, ze se objednávat nemusím, ze každé dopoledne ordinuje a bere pacienty bez objednání! V čekárně 4 lidi včetně nás, 2 hodiny čekání!!!! Ve finále, kdy jsme se konečně dočkali nám ta “milá” paní okamžitě, arogantně a velice nepříjemně oznámila, ze nové pacienty nebere! Vůbec se nezeptala co dceru trápí, vůbec ji nezajímalo ze tak malé dite 2 hodiny čeká úplně zbytečně!!!!!!!! Prý bere jen akutní případy, tak jsem se zeptala co podle ni je akutní případ, a bylo mi řečeno, ze například pan co byl před námi a vrátil se z dovolené s vyrazkou! Cože?! S vyrazkou?! A dvouleté dite které má rozdrapane ruce do krve a na prstu puchyre akutní případ není!!! To jako paní Hajasová myslíte vážně?! Když jsem se zeptala proč mi to den dopředu někdo neřekl rovnou, mi odpověděla ze se nebude omlouvat za někoho jiného!!!! Tak jo, tuto paní určitě nikdy nikomu nedoporučim, protože toto není lékař a už vůbec ne dobrý člověk! Protože normální člověk by nenechal dvouleté dite čekat 2 hodiny aby ho pak mohl vyhodit!!!!!!

Umístění: Privátní kožní ambulance Exém

Paní doktorka Hajasová je nepříjemná až zlá, má velmi nelidský přístup, málem jsem se u ní rozbrečela.. Jsem z dnešní návštěvy v šoku. Jak se může takhle arogantně někdo k pacientovi chovat? Bylo to hrozné a opravdu tuto doktorku nedoporučuji!!!

Paní doktorka na mě působila ze začátku zvláštně, tak trochu jsem se jí i bála, ale se vším, co jsem potřebovala mi poradila a pomohla. Její objednací lhůta není moc dlouhá a ze dvou návštěv mě vždycky vzala na čas. Zatím všechno v pořádku a můžu doporučit.

Paní doktorka Hajasová mi zachránila život. Nemůžu jí nikdy za to dost poděkovat. Je to příjemná a rázná lékařka.