Adresa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek".


M
Ověřeny pacient

O paní doktorce toho moc nevím,nějak na vyšetření nedošlo.Stačila mi domluva se sestřičkou.No to byla hrůza nic horšího jsem nezažila.Ta paní by neměla ve zdravotnictví co dělat.Na vyšetření nás poslala dětská doktorka,že prosí o vyšetření nosní mandle co nejdříve.Dcera měla při spánku záchvaty kašle někdy i do zvracení a to delší dobu.Tak si to dovedete představit malá nemůže spát bez dozoru,aby se neudusila.A sestřička p.doktorky Gergelové nám řekla že vůbec nejsme akutní případ a s takovým nočním kašlíkem ať si jdeme na sirupek k dětské doktorce.Takže tam jsem byla naposledy.


P
Ověřeny pacient

velmi profesionální a rozhodný přístup paní doktorky mě potěšil. Má věčně plnou čekárnu, malé děti pláčou v čekárně i v ordinaci, protože je bolí ouška, dospělí pacienti musejí dávat přednost těm nejmenším, a přesto se paní doktorka dokáže soustředit a řešit každého pacienta trpělivě a individuálně. Léky předepisuje s rozmyslem, vždy mě poslala s dutinami na RTG, než rozhodla o dalším postupu. Naše děti měly každoroční záněty stř ucha, vždy doléčené bez komplikací. Doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná trpělivá s dětmi, ale vůbec nehledá příčiny a ihned řeší následky. Uši píchá jako na běžícím pásu, na dlouhodobější rýmu se nebojí předepsat malému dítěti kortikoidy. Každopádně i kdyby byla sebelepší odbornice, její sestra je nemožná a neuvěřitelně protivná ženská, která si neumí zorganizovat práci a pak je permanentně naštvaná. Po tom, co nás s 8 měsíčním řvoucím miminkem nechala 2 hodiny v čekárně hned pod nápisem DĚTI DO 2 LET OŠETŘUJEME PŘEDNOSTNĚ, jsem se s nimi rozloučila a hledám nového pana doktora!


P
Ověřeny pacient

Když nemá svůj den, chová se neprofesionálně. S pacienty nebo jejich rodiči neprobírá aktuální situaci, prostě udělá bez nějaké konzultace, co chce. Její sestra nemůže být protivnější a arogantnější k pacientům. Evidentně ji ptato práce nebaví.


Velmi dobrá paní doktorka, která má velmi kladný přístup k pacientům.
Zatím jsem takového lékaře nepotkala. Je velmi ochotná a trpělivá. Děkuji.


Paní doktorka Gergelová mi velmi pomohla, přešla jsem k ní od jiné ORL lékařky ve Zlíně, která mé potíže neřešila. Nyní jsem již 3 roky bez problémů, a co předtím nešlo, najednou šlo. Nedělá z lidí hypochondry, ale ihned řeší jejich potíže, je velmi ochotná a zdravě energická. Tímto také děkuji Mudr. Ulekovi ze zlínské Baťovy nemocnice, který mi operoval nosní přepážku. Oba jsou to výborní lékaři. Děkuji.


Ověřeny pacient

Velmi ráda doporučím ostatním. Paní doktorka je velmi milá a má lidský přístup k dětem, nezlobí se, když po píchnutí ouška pláčou, vždy má pro děti milá slova. Starší syn (5 let) si s oušky zažil své, měl i ventilační trubičky, po té trhanou nosní mandli. I přesto se TÉTO NAŠÍ paní doktorky vůbec nebojí, ba naopak se na ni těší. Kdyby byli všichni doktoři takoví hodní a přesto odborníky na svém místě, bylo by všem i při nepříjemných vyšetřeních či zákrocích lépe.


Z

Paní doktorku jsem poznala před deseti lety.Po této době jsem se k ní náhodně dostala a jsem velice ráda že nesklamala.Už jako mladá lékařka se opravdu zdála že bude dobrá. Jde s dobou a nové metody ji nezaskočí.Je ochotná a trpělivá k pacientum.Jen tak dále paní doktorko.


C

Velmi příjemná, vstřícná lékařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti