třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek".

O paní doktorce toho moc nevím,nějak na vyšetření nedošlo.Stačila mi domluva se sestřičkou.No to byla hrůza nic horšího jsem nezažila.Ta paní by neměla ve zdravotnictví co dělat.Na vyšetření nás poslala dětská doktorka,že prosí o vyšetření nosní mandle co nejdříve.Dcera měla při spánku záchvaty kašle někdy i do zvracení a to delší dobu.Tak si to dovedete představit malá nemůže spát bez dozoru,aby se neudusila.A sestřička p.doktorky Gergelové nám řekla že vůbec nejsme akutní případ a s takovým nočním kašlíkem ať si jdeme na sirupek k dětské doktorce.Takže tam jsem byla naposledy.

velmi profesionální a rozhodný přístup paní doktorky mě potěšil. Má věčně plnou čekárnu, malé děti pláčou v čekárně i v ordinaci, protože je bolí ouška, dospělí pacienti musejí dávat přednost těm nejmenším, a přesto se paní doktorka dokáže soustředit a řešit každého pacienta trpělivě a individuálně. Léky předepisuje s rozmyslem, vždy mě poslala s dutinami na RTG, než rozhodla o dalším postupu. Naše děti měly každoroční záněty stř ucha, vždy doléčené bez komplikací. Doporučuji.

Paní doktorka je možná trpělivá s dětmi, ale vůbec nehledá příčiny a ihned řeší následky. Uši píchá jako na běžícím pásu, na dlouhodobější rýmu se nebojí předepsat malému dítěti kortikoidy. Každopádně i kdyby byla sebelepší odbornice, její sestra je nemožná a neuvěřitelně protivná ženská, která si neumí zorganizovat práci a pak je permanentně naštvaná. Po tom, co nás s 8 měsíčním řvoucím miminkem nechala 2 hodiny v čekárně hned pod nápisem DĚTI DO 2 LET OŠETŘUJEME PŘEDNOSTNĚ, jsem se s nimi rozloučila a hledám nového pana doktora!

Když nemá svůj den, chová se neprofesionálně. S pacienty nebo jejich rodiči neprobírá aktuální situaci, prostě udělá bez nějaké konzultace, co chce. Její sestra nemůže být protivnější a arogantnější k pacientům. Evidentně ji ptato práce nebaví.

Velmi dobrá paní doktorka, která má velmi kladný přístup k pacientům.
Zatím jsem takového lékaře nepotkala. Je velmi ochotná a trpělivá. Děkuji.

Paní doktorka Gergelová mi velmi pomohla, přešla jsem k ní od jiné ORL lékařky ve Zlíně, která mé potíže neřešila. Nyní jsem již 3 roky bez problémů, a co předtím nešlo, najednou šlo. Nedělá z lidí hypochondry, ale ihned řeší jejich potíže, je velmi ochotná a zdravě energická. Tímto také děkuji Mudr. Ulekovi ze zlínské Baťovy nemocnice, který mi operoval nosní přepážku. Oba jsou to výborní lékaři. Děkuji.

Velmi ráda doporučím ostatním. Paní doktorka je velmi milá a má lidský přístup k dětem, nezlobí se, když po píchnutí ouška pláčou, vždy má pro děti milá slova. Starší syn (5 let) si s oušky zažil své, měl i ventilační trubičky, po té trhanou nosní mandli. I přesto se TÉTO NAŠÍ paní doktorky vůbec nebojí, ba naopak se na ni těší. Kdyby byli všichni doktoři takoví hodní a přesto odborníky na svém místě, bylo by všem i při nepříjemných vyšetřeních či zákrocích lépe.

Paní doktorku jsem poznala před deseti lety.Po této době jsem se k ní náhodně dostala a jsem velice ráda že nesklamala.Už jako mladá lékařka se opravdu zdála že bude dobrá. Jde s dobou a nové metody ji nezaskočí.Je ochotná a trpělivá k pacientum.Jen tak dále paní doktorko.

C

Velmi příjemná, vstřícná lékařka

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Ano, je to bezpečné, u akutních stavů se doporučuje až 3 x 48 mg

MUDr. Marta Gergelová