Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka Červenková je ochotná, rozumná a moc dobře poradí .Pokaždé se k ní velice těším, protože když odcházím tak ze mě všechno spadne . Moc si jí vážím !!!

Po dr. Tekelíkové mě přebrala Marta Černá, bohužel musím konstatovat, že přístup obou je velmi podobný, bez sebemenšího zájmu a v podstatě vám naznačí, že si musíte pomoci sám.

Byli jsme s pacientkou u mladé paní doktorky Černé. Byla velmi nepříjemná, hádavá, arogantní, na první pohled nevzbuzovala důvěru a potvrdila to svým jednáním. Na vážnou diagnózu usoudila z rozhovoru s pacientkou a z testu bez důkladného vyšetření. Čekali jsme důkladnější rozhovor s námi, příbuznými, abychom se dobrali pomoci, která pacientce usnadní život. Ještě jsme dostali vynadáno, že jsme to měli říci dříve, ne po ukončení rozhovoru. K paní doktorce bych nikoho nemohl doporučit. Paní doktorka Červenková je na první pohled sympatická, ale dr. Černá jí bude kazit reputaci. Pacienti nebudou rozlišovat. Bude se říkat - psychiatrie v Ostrově = hrůza.

Paní doktorky si velice vážím jako lékaře i jako člověka. Mě osobně její rady i léčba velice pomohly a na každou návštěvu jsem se těšila a zároveň odcházela jako znovuzrozená. Myslím, že jako málokdo se umí do člověka vcítit, ale současně mu objektivně a někdy i "natvrdo" říct, kde dělá chyby a co by měl změnit. Já se u ní cítím velice dobře a příjemně a je myslím jedním z mála lékařů, o kterém bych se ve stejném smyslu vyjádřila.

K paní doktorce chodím již dlouho. Moje bezprostřední problémy jsme již vyřešily a medikace mi umožňuje "tzv.normálně existovat". Moje návštěvy u paní doktorky již nejsou akutní, ale já se na kontroly k ní vždy velmi, velmi těším, protože mám pocit, že mě někdo milý, příjemný a do mne vidící, se zájmem vyslechne. A nejen to, cítím, že paní doktorka cítí to co já. Nebojím se tvrdit, že jde o jakési propojení, které je úžasně příjemné. Nikdy předtím jsem se s tak příjemným lékařem nesetkal.