Marta Červenková, psychiatr Ostrov

Marta Červenková

Psychiatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Červenková je ochotná, rozumná a moc dobře poradí .Pokaždé se k ní velice těším, protože když odcházím tak ze mě všechno spadne . Moc si jí vážím !!!


J
Ověřeny pacient

Po dr. Tekelíkové mě přebrala Marta Černá, bohužel musím konstatovat, že přístup obou je velmi podobný, bez sebemenšího zájmu a v podstatě vám naznačí, že si musíte pomoci sám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Byli jsme s pacientkou u mladé paní doktorky Černé. Byla velmi nepříjemná, hádavá, arogantní, na první pohled nevzbuzovala důvěru a potvrdila to svým jednáním. Na vážnou diagnózu usoudila z rozhovoru s pacientkou a z testu bez důkladného vyšetření. Čekali jsme důkladnější rozhovor s námi, příbuznými, abychom se dobrali pomoci, která pacientce usnadní život. Ještě jsme dostali vynadáno, že jsme to měli říci dříve, ne po ukončení rozhovoru. K paní doktorce bych nikoho nemohl doporučit. Paní doktorka Červenková je na první pohled sympatická, ale dr. Černá jí bude kazit reputaci. Pacienti nebudou rozlišovat. Bude se říkat - psychiatrie v Ostrově = hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorky si velice vážím jako lékaře i jako člověka. Mě osobně její rady i léčba velice pomohly a na každou návštěvu jsem se těšila a zároveň odcházela jako znovuzrozená. Myslím, že jako málokdo se umí do člověka vcítit, ale současně mu objektivně a někdy i "natvrdo" říct, kde dělá chyby a co by měl změnit. Já se u ní cítím velice dobře a příjemně a je myslím jedním z mála lékařů, o kterém bych se ve stejném smyslu vyjádřila.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již dlouho. Moje bezprostřední problémy jsme již vyřešily a medikace mi umožňuje "tzv.normálně existovat". Moje návštěvy u paní doktorky již nejsou akutní, ale já se na kontroly k ní vždy velmi, velmi těším, protože mám pocit, že mě někdo milý, příjemný a do mne vidící, se zájmem vyslechne. A nejen to, cítím, že paní doktorka cítí to co já. Nebojím se tvrdit, že jde o jakési propojení, které je úžasně příjemné. Nikdy předtím jsem se s tak příjemným lékařem nesetkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti