Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Bratří Čapků 773, Úpice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Jedna z nejlepších lékařek, s jakými jsem se ve zdravotnictví setkala. Je veselá a milá k dětem i rodičům, upřímná a opravdová. Nikdy nic nezanedbala, chodili jsme k ní a chodíme se čtyřmi dětmi. Jednou nám určila diagnozu u velmi nejasných příznaků tak jistě, že bylo možno ihned léčit a předešlo se velkým komplikacím. Nikdy nic nezanedbá, velmi pečlivá a raději udělá kontrolní odběr, než aby něco nedoléčila. Je jasně patrné, že se stále vzdělává v oboru a skutečně dbá na celkovou péči o dítě, nic nepřehlídne. Poradí i s věcmi, které nesouvisí přímo s konkrétním problémem, se kterým tam jdete a ochotně vysvětlí vše, čemu neporozumím. Nikdy nemáte pocit, že obtěžujete! Charakterní také jako člověk, můžete jí věřit.

Paní doktorka je velmi lidská, příjemná, stále sleduje novinky, má veliký přehled. Syn se narodil s extrémně nízkou porodní váhou, paní doktorka přesně věděla, co má po propuštění z nemocnice sledovat, všude nás objednala, všechno zařídila. Mohu jen doporučit.

Ověřený profil

Za 19 let žádný problém. Každý má někdy horší náladu, ale paní doktorka je fakt skvělá! Umí poradit nejen jako doktorka, ale i jako člověk. Doporučuji všem... lepší doktorku jsem nikdy neměl.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Nejlepší lékařka jakou znám. Díky za péči kterou věnujete všem svým malým i větším pacientů.


Z

Zatím to je nejlepší lékařka s jakou jsem se setkala. Vyslechne , vysvětlí, poradí a když je potřeba tak i vše zařídí. Mé děti k ni rády chodí a ještě ji i malují obrázky, prý aby měla radost. Vřele doporučuji


Z

Velice kvalitní lékařka, která mi vždy pomohla se vším s čím jsem k ní přišel. Vřele doporučuji! Je to skutečně odborník na svém místě!


Pani doktorka je velmi prijemna ,vzdy vse podrobne a trpelive vysvetleno. Moje deti k ni chodi rady. Opravdu doporucuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu