Markéta Maršálková, pediatr Vratimov

MUDr. Markéta Maršálková

Pediatr

Frýdecká 59/936, Vratimov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Nedoporučuji lékařku. Velmi laxní přístup. Několikrát jsem upozorňovala na zdravotní problém děti a zveličovala ho. Vyšetření jsem si musela vyprosit. Když se zdr. problém potvrdil, tak se snažila se obhajovat. Hrůza!

Příjemná sestřička i paní doktorka. Preventivní prohlídky však bohužel neprovádí kompletně. Přehlédla cystu dítěte. U zvětšujícího se znaménka tvrdila, že to je asi "stroupek" ...nezkoumala a tím byla hotova.
Křivě píchnuté náušnice. Bolestivý velký otok na stehně po očkování miminka.

Opakovaně se ptá na věci, které má mít v kartě. Tedy na povinné úkony, jako potrvzení ve škole a velmi základní prevence ano.
Složitější případy a delší lêčbu jsme řešili u jiné lékařky i za cenu náročného dojíždění.

Dobrý den, paní doktorku musím doporučit. Chodíme k ní s mým synem, ikdyž jsme se přestěhovali, tak stále k ním chodíme ikdyž musíme dojíždět.
Paní doktorka je hodná, milá a vstřícná. Musíme pochválit i sestřičku ta je moc hodná.
Děkují Vám Basterová/škorpík

Skvělá doktorka :) hodná, naslouchavá a svou práci dělá moc dobře. Vždycky byla a je ochotná a vždy dobře poradila.

Nejlepší doktorka. Vždy uměla pomoct. Díky přístupu paní doktorky i sestřičky, tomu že jsou milé, hodné, vstřícné se ji ani děti nebojí. velmi ráda jsem k ní chodila

Paní doktorka svou práci odbývá, je mi nesympatická a mám s ní jen špatné zkušenosti.

Tuto paní Doktorku v žádném případě nedoporučuji! Několikrát nám napsala kapky pro dospělé přitom máme doma dvouleté dítě! Kdybych si nepřečetla příbalový leták, kdoví co by se stalo:( Také jsme skončili v nemocnici a to jen díky tomu, že paní doktorka nevěděla co malé je a myslela si úplně něco jiného!:(

Mě naopak přijde paní doktorka až moc opatrná, kolikrát si říkám, že je to či ono vyšetření zbytečné. :) Jsem spokojená, u nás probíhají preventivní prohlídky OK. ( v OV mi jedna nejmenovaná lékařka miminko při prevenci ani nezvážila, ani nezměřila a ještě mě zprdla, že si ho mám vážit a měřit doma. A zdravotní knížku zásadně nevyplňovala) Když porovnám jejich přístup, je to 100 a 1 . paní doktorku Maršálkovou rozhodně doporučuji.

S paní doktorkou Maršálkovou jsem max. spokojená, mohu doporučit.

Tuto paní doktorku nemůžu doporučit. Nechápu, proč paní doktorka neměří miminka! Váhový přírůstek jí přece nemůže bez výšky nic říct. Všichni lékaři se diví, když jím tohle povím. Paní doktorka má velice laxní přístup, prohlídky odbývá. Na preventivních kontrolách si děťátko jen poslechne, nikdy nekotrolovala např. pasení či jiné pohyby, ani růst zoubků ani mi ani mým dětem mých kamarádek. Proto s kladným hodnocením nesouhlasím.