Nerudovo náměstí, Rokycany
Psychiatrická ordinace (mapa)

Umístění: Psychiatrická ordinace

Psychiatr Mudr. Malá je nejlepší psychiatr, jaký kdy v Rokycanech byl a troufám si říct, bude.
Ochotná ,milá, lidská. V ordinaci Vás přivítala vždy s úsměvem na tváři. Odbornice, skvělá lékařka a člověk.
Paní doktorko, děkuji Vám za Vaši péči v mé dlouhodobé nemoci.
paní Hana

uz od mladi dochazim k pani doktorce a je to ten nejlidstejsi clovek. kdyz jsme pred lety prisli o dite, tak mi strasne pomohla. je proste clovek na pravem miste. jana cerna.

Lecim se u ni 3o let a mnohokrat mi pomohla po lidske i odborne strance.Volala jsem ji i domu a nikdy me neodmitla odbornou pomoc a ja nejsem lehky pacient.CHtela bych ji timto zpusobem podekovat.Vazena pani doktorko,casto jste byvala mym jedinym svetlem na konci tunelu.Dekuji Vam a zustavam vasi vdecnou pacientkou.Jirina Partlova

Paní doktorka je velmi milá a své práci opravdu rozumí .Moc jí děkuji a jsem jí vděčná jak pomohla mé dceři a mému švagrovi.Sestřičku má taky spolehlivou a příjemnou .Moc dik .

Prijemna,mila,tomu co dela rozumi,nasadila mi lecbu ktera mi moc pomohla.Nevymenil bych ji za jineho psychiatra,neznam lepsi.

Výborná a velice příjemná.Neznám lepší.DOPORUČUJI!

výborná a lidská