Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance
J. Pitry 344, Opočno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance Jiný

Takových lékařů jako je paní doktorka Kopecká, je celkem málo. Upřímná snaha pomoci, empatie, dobrá nálada a profesionální péče v jednom. Když jsme měli v rodině velmi akutní potíže, udělala si na nás čas hned a poskytla úlevu. Mě se jednou věnovala i po pracovní době a ne malou chvíli, protože jsem měla opravdu vážné bolesti hlavy. Též to nemám blízko, ale jinam už jezdit nechci. Ano, chvíli si člověk počká, ale to snad není takový problém. Naopak. Dnes jsme všichni uspěchaní a ve stresu, takže veliké plus, že je paní doktorka naladěná jinak.

Umístění: Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance Jiný

Paní doktorka je skvělá, po profesní (skoro bych řekla, že umí "zázraky") i lidské stránce. I přesto, že jsem se odstěhovala a nemám to zrovna nejblíž, stojí mi za to, jet právě k ní.

Paní doktorka je nejen milá, vstřícná, ochotná, ale má zlaté ruce.Vysvobodily mě od nesnesitelných bolestí hlavy a ten co něco podobného nezažil,neví o co jde.Čekala bych hodiny a čekala na jeji péči.
Vysvětlení,proč se objednací doba nedodržuje je napsáno na dveřích.

Pani doktorka je milá, vstřícná a především odborník na svém místě. Neřeší jen aktuální problém, ale snaží se dopátrat příčiny, která k němu vedla. Řeší věci jako celek a neponechá nic náhodě. Objednává, ale na časy se nedá spolehnout. Je to dáno z podstaty její činnosti, kdy sama provádí různé fyzioterapeutické úkony. Ovšem počkat se určitě vyplatí.

Ježíš paní Jarkovská, jestli chcete přesnost, běžte k orloji. Pro mě je duležitý přístup paní doktorky a zda mi pomůže s mým problémem, což hodnotím na 100%. A buďte ráda, že jde z ordinace smích, na jiných pracovištích jsem při čekání slyšel nadávky "kdo tam zas otravuje" a podobně, nejde vždy vše podle plánu. :o)

U paní doktorky jsem byla objednána na osmou hodinu, na řadu jsem přišla v 8:05 a její léčba mi pomohla, takže i kdybych měla čekat hodinu, tak se čekání vyplatí.

Paní doktorka nedodržuje ordinační hodiny, má ordinaci od 7 hodin ale První pacient jde na řadu kolem 9. ,přitom je z ordinace slyšet hlučný smích a bavení se se sestrou.