Markéta Kopecká, fyzioterapeut Opočno

MUDr. Markéta Kopecká

Fyzioterapeut, Pediatr Více

J. Pitry 344, Opočno
Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance Jiný

Paní doktorka je skvělá, po profesní (skoro bych řekla, že umí "zázraky") i lidské stránce. I přesto, že jsem se odstěhovala a nemám to zrovna nejblíž, stojí mi za to, jet právě k ní.

Paní doktorka je nejen milá, vstřícná, ochotná, ale má zlaté ruce.Vysvobodily mě od nesnesitelných bolestí hlavy a ten co něco podobného nezažil,neví o co jde.Čekala bych hodiny a čekala na jeji péči.
Vysvětlení,proč se objednací doba nedodržuje je napsáno na dveřích.

Pani doktorka je milá, vstřícná a především odborník na svém místě. Neřeší jen aktuální problém, ale snaží se dopátrat příčiny, která k němu vedla. Řeší věci jako celek a neponechá nic náhodě. Objednává, ale na časy se nedá spolehnout. Je to dáno z podstaty její činnosti, kdy sama provádí různé fyzioterapeutické úkony. Ovšem počkat se určitě vyplatí.

Ježíš paní Jarkovská, jestli chcete přesnost, běžte k orloji. Pro mě je duležitý přístup paní doktorky a zda mi pomůže s mým problémem, což hodnotím na 100%. A buďte ráda, že jde z ordinace smích, na jiných pracovištích jsem při čekání slyšel nadávky "kdo tam zas otravuje" a podobně, nejde vždy vše podle plánu. :o)

U paní doktorky jsem byla objednána na osmou hodinu, na řadu jsem přišla v 8:05 a její léčba mi pomohla, takže i kdybych měla čekat hodinu, tak se čekání vyplatí.

Paní doktorka nedodržuje ordinační hodiny, má ordinaci od 7 hodin ale První pacient jde na řadu kolem 9. ,přitom je z ordinace slyšet hlučný smích a bavení se se sestrou.