Praktický lékař stomatolog
Stromořadí 1286, Uničov

Mně osobně tedy nedávno dost dostal přístup sestřičky.Nevím jestli jednala samostatně nebo na popud p.doktorky.Volala jsem že mého 4 letého syna po vytržení zubu na pohotovosti pořád zub bolí jestli by to nemohla zkontrolovat.Reakce byla: Samozřejmě dojeďte hned".Přijeli jsme a v čekárně 5 lidí. Syn mi pobrekával v náručí, začínala mu horečka a co myslíte ? No jasně, ošetřilo se všech 5 dospělých kteří šli na preventivku a my šli až po nich.Trvalo to nekonečnou hodinu a čtvrt, měla jsem vztek neuvěřitelný, ale to bylo asi tak vše co se dalo dělat. Ptala jsem se totiž snad 3x jestli nás nemůže vzít, že mi tady syn brečí a usíná únavou, k ničemu ................

Chodím k P. Jílkové už několik let a jsem s ní spokojená čim to asi bude ?? Neměla jsem s ní nikdy žádný problém a jak tu píši že preventivní prohlídka trvá 5 sekund tak to max tak u vás, proč mě vždy zkontrolovala pečlivě?? :)

Nemá chybu

Zvlasdtní zkušenosti mohu říci,že se jedná o velice slabou zubní lékařku,nejsem v medicíně laik,ale nemohu pochopit,jak tuto zbní lékařku může někdo považovaza nejlepší,měla by pracovat pod dohledem např.Dr.Beneše,který je skutečný odborník na svém místě.Ten,kdo paní doktorku doporučuje,nebo ji považuje za nejlepšíje člověk,který je ochoten zaplatit za špatnou práci vysokou cenu.Po ošetření,by měl
zajet,např k MUDr.Martínkovi,pravděpodobně by se nestačil divit,co by si vyslechl o kvalitě ošetření u nejlepší zubní lékařky a o častce,kterou u ní zaplatil.Škoda,že byli zrušeni tzv okresní odborníci pro zubní lékařství,kteří
přímo v ordinaci kontrolovali kvalitu ošetření pacienta,nejhorší hodnocení nedávám z důvodu,že jsou bohužel ještě horší stomatologové

Profesionální, bez bolestný,...s krasnou sestřičkou

Všem mohu doporučit skvělou paní doktorku a také velmi milou sestřičku!! Skvělý přístup k handicapovaným a samozřejmě ke všem ostatním. Katka

prostě suprova pani zubarka!!!!

Výborná paní doktorka, jezdím k ní až ze Starého Města pod Sněžníkem již od roku 1992 a jsem velice spokojena. Ochotná, milá, hodná a hlavně "paní ve svém oboru".
Poradila mně jak zachránit chrup, když už hrozí "3.zuby".
Přestože v našem městě máme zubního lékaře,tak jsem se svěřila do péče paní doktorky z Uničova, tedy 60 km od nás a neměnila bych.

Paní doktorka je velmi příjemná,má vzorné vystupování a je velice ochotná,take sestra v ordinaci nemá chybu.

Velmi dobrá a kladný přístup k pacientovi.