Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Paní doktorka je profesionál, velmi vstřícná a empatická. Mohu jen doporučit!

Mohu jen doporučit. Paní doktorka na mě už na první dojem zapůsobila a navodila pocit bezpečí a přijetí. Přístup byl profesionální, ale zároveň lidský. Odborně posoudila moji situaci a nastavila správnou léčbu, za což jsem jí velmi vděčná.

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Paní doktorka Javornická má skvělý přístup k lidem. Je vždy milá a empatická. Vždy si vynahradí dostatek času na každého pacienta a přes to je čekací doba minimální. Díky ní jsem dokázala překovat oné "tabu" psychiatrického onemocnění. Děkuji!

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

K paní doktorce docházím už několik let, s péčí jsem velmi spokojen, pomohla mi zpátky do normálního života. Milá a ochotná!

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Byla jsem s paní doktorkou velice spokojena, pomohla mi s mým problémem, je velice empatická a vstřícná. Určitě doporučuji!

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Paní doktorka Javornická má velmi profesionální přístup. Je moc milá, vstřícná, vždy naslouchá a navozuje pocit důvěry, který je v ordinaci psychiatrie velmi důležitý. Vždy odcházím s pocitem, že na to nejsem sama a že mi paní doktorka dala odbornou i lidskou pomoc. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice vstřícná, dokáže naslouchat pacientovi, je empatická a velice profesionální. Je to lékařka na správném místě, dělá svou práci kvalitně a hlavně s respektem k pacientovi. Mohu jen doporučit.

Lékařka je zlá, arogantní, nepřímá, neprofesionální a celé sezení se vám bude smát přímo do obličeje. Lituju ty, kteří tam chodí se závažnými problémy a jdou tam pro pomoc. Já už tam nikdy nevkročím a lituji, že jsem si recenze na ní nenašla dříve. Více nepříjemného lékaře jsem v životě nepotkala. Celé sezení se vám vysmívá a uráží vás.

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Nikdy! Absolutně bez empatie, arogantní, zlá. Celé sezení se snažila všechny mé psychické problémy házet na mou osobu, neustále mi opakovala ze je všechno moje vina, že si za všechno můžu já a že si svoje stavy působím sama úmyslně. Naprosto nepřípustné chování. Tato doktorka by měla pracovat na patologii, kde nikomu již nemůže psychicky ublížit a ne na psychiatrii kam si jdou lidi pro pomoc. Po první návštěvě jsem změnila psychiatra a bylo to nejlepší rozhodnutí. Z ordinace paní Javornické jsem odcházela s pláčem a ještě hodinu jsem nebyla schopná řídit, jak jsem byla vyklepaná. Jedno velké NE! Doporučuji se vyhnout této doktorce obloukem.

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Šla jsem na první prohlídku s žádankou od lékaře a problémem, který pořádně nikdo neřešil. Skutečně si neumím představit jak by to vypadalo, kdybych byla někým s většími potížemi. Lékařka mi přišla arogantní a nepříjemná, navíc ode mne seděla na vzdálenost přes místnost, takže byla naše komunikace velmi obtížná, protože mluvím potichu. Odcházím s tím, že jsem zdravá, alespoň dle jejího úsudku, můj problém ale přetrvává. Pokud máte tu možnost, vyplatí se počkat 2,3 měsíce déle na jiného psychiatra, třeba někoho s lepším hodnocením. Horší psychiatři mají holt více času a méně pacientů. Čekací doba byla relativně v pořádku, v čekárně jsem čekala 33 minut a sestřička je moc příjemná a sympatická osoba.