Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Děčín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Nikdy! Absolutně bez empatie, arogantní, zlá. Celé sezení se snažila všechny mé psychické problémy házet na mou osobu, neustále mi opakovala ze je všechno moje vina, že si za všechno můžu já a že si svoje stavy působím sama úmyslně. Naprosto nepřípustné chování. Tato doktorka by měla pracovat na patologii, kde nikomu již nemůže psychicky ublížit a ne na psychiatrii kam si jdou lidi pro pomoc. Po první návštěvě jsem změnila psychiatra a bylo to nejlepší rozhodnutí. Z ordinace paní Javornické jsem odcházela s pláčem a ještě hodinu jsem nebyla schopná řídit, jak jsem byla vyklepaná. Jedno velké NE! Doporučuji se vyhnout této doktorce obloukem.

Umístění: ÚP, s.r.o. - psychiatrie Jiný

Šla jsem na první prohlídku s žádankou od lékaře a problémem, který pořádně nikdo neřešil. Skutečně si neumím představit jak by to vypadalo, kdybych byla někým s většími potížemi. Lékařka mi přišla arogantní a nepříjemná, navíc ode mne seděla na vzdálenost přes místnost, takže byla naše komunikace velmi obtížná, protože mluvím potichu. Odcházím s tím, že jsem zdravá, alespoň dle jejího úsudku, můj problém ale přetrvává. Pokud máte tu možnost, vyplatí se počkat 2,3 měsíce déle na jiného psychiatra, třeba někoho s lepším hodnocením. Horší psychiatři mají holt více času a méně pacientů. Čekací doba byla relativně v pořádku, v čekárně jsem čekala 33 minut a sestřička je moc příjemná a sympatická osoba.

Umístění: jiné místo Jiný

Já jsem s paní doktorkou spokojená. První prášky na úzkost mi nevyhovovaly,
paní doktorka promptně předepsala jiné, které výborně zabraly. Vyhovuje mi i komunikace.

Umístění: jiné místo Jiný

Arogantní, neposlouchá a nebere na vědomí na co si pacient stěžuje. Na začátku si udělala názor a drži se ho i když léčba nepomáhá

Umístění: jiné místo Jiný

Lékařka uráží pacienta, ponižuje a odewjdete bez léčby. Několikrát vám zopakuje, že za svůj psychicky stav můžete sám. Už se tam neukážu. Ostatním doporučuji raději se do této ordinace neobjednavat. Mám pro takovou osobu jen nevlídná až vulgární přirovnání.

Umístění: jiné místo Jiný

Po své návštěvě jsem byla velmi rozpačitá, doktorka je necitlivá a svým způsobem i arogantní, její způsob chování není profesionální a rozhodla jsem se změnit psychiatra.

Umístění: jiné místo Jiný

Nedoporučuji!!! Nenasloucha pacientovi je arogantní jeji jednání je odporné, pacient z její ordinace odchází zdrcený a s pláčem