Adresa

Revmatologicky ústav
Na Slupi 4, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Markéta Fojtikova? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore jsem bechtetevik sy.zmrzlého ramene v pravo abdukce i elevace jen do 50 st.jinak st.idem. m.Bechterev V. Stadia s postižením rhizomelickych kloubů sy .zmrzlich ramen bilat.stav po coxitis l.dx.artralgie DRK, gonalgie bilat.Při chůzi bolesti pat obou litek a kolen po ujetí 30ti metrů znecitlivění levého stehna nutný odpočinek když přijdu domu lehnu si abych si odpočinul .Po dvaceti minutách se nemohu postavit na nohy bolí cela páteř a rozchozeni je bolestivé a dlouhé. Beru Palgotal trexan jednou týdne acidum folicum jednou týdne a Medrol baru to již delší dobu .uleeva je tak 30% od bolesti jsou dny kdy se ani nehnu mel bych s těmito problemi nárok na biologickou léčbu? Děkuji za odpověď.

Dobry den-k indikaci biologicke lecbe plati jasna kriteria (pr. vysoka klinicka aktivita onemocneni,vysoka laboratorni aktivita, prihlizi se k manifestacim mimo kloubni aparat, k.moznym kontraindikacim lecby a dalsim skutecnostem). Proto je nutne dukladne revmatol.vysetreni. Bohuzel,podle popisu ve Vasem dotazu nelze jednoznacne doporucit/nedoporucit tuto.lecbu.

MUDr. markéta fojtikova

Dobrý den manželovi zjistili Bechtěrevovu chorobu(45let)je možné se objednat někam jinam než na Slupi tam je objednací doba až na duben příští rok.Dva roky chodí po doktorech než mu zjistili tuto diagnózu má docela dost bolesti.A ještě jedna otázka je důležité když se objednal k revmatologovi aby řekl že má Bechtěreva aby jo vzaly dřív děkuji

Dobry den-na Revmatologickem ustavu funguje ambulance pro casne spondyloartritidy. Nech se objedna do ni-at rekne,ze ma jit do ambulance Spondylo,nebot ma nove diagnostikovane onemocneni. Termin tam bude jiste drivejsi..

MUDr. markéta fojtikova

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.