Ord. praktického lékaře pro dospělé
Vilémovská 500, Velký Šenov

Nejlepší doktorka,mí mámě zachránila život. Petr

Vždy spokojen, vřele doporučuji

Paní doktorka je bohužel jedna z mála lékařů ve výběžku o její odbornosti nechci spekulovat, ale arogantní přístup a otázky osobního typu, které rozhodně s vyšetřením nemají nic společného a jednání podle momentální nálady e pro člověka, který jde k lékaři jednou za čas velmi nepříjemné a obtěžující. Dlouhé fronty v čekárně? nO není divu, když jsou praktiky jako půl hodinová kávička v pracovní době a návštěvy zadním vchodem při plné čekárně považované za samozřejmé. Paní doktorka jistě dokáže být velmi milá, ale jen na vybrané občany a těch není mnoho. Pokud nastane otázka - proč tedy stále k paní doktorce chodíme? Je třeba si uvědomit, kde žijem a jaké možnosti změny lékaře tu jsou - není to jednoduché.

zachránila mi život - děkuji

Jsem velice spokojená s přístupem i odborností paní doktorky. Všem vřele doporučuji. Jen ta plná čekárna je vždy hrůzostrašná!

Paní doktorka je příjemná ,milá a hlavně své práci rozumí a je vydět ža jí má ráda .A My máme rádi ji.

MOC PŘÍJEMNÁ A OCHOTNÁ PANÍ DOKTORKA A HLAVNĚ ZNALEC JEN ŠKODA ŽE UŽ NENÍ V NAŠÍ ORDINACI I KDYŽ NĚKDY ZASTUPUJE A TO MÁ PLNOU ČEKÁRNU PROTOŽE LIDI JAK SE DOZVÍ ŽE JE V NAŠÍ ORDINACI TAK MÁ HODNĚ PACIENTU A PACIENTI JSOU MOC SPOKOJENÝ S PANÍ DOKTORKOU.

X

velmi dobrá