MUDr.

Markéta Bečvářová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Z

Bola som u pani doktorky prvy krat, potrebovala som zmenit doktora, ktory bol dost neochotny. Doktorka bola prijemna, vypocula ma a navrhla trocha zmenit liecbu. Hned ma poslala na krvne vysetrenie a RTG, lebo sa jej nieco nezdalo. Pritom moj stary doktor pol roka len maval plecom nad mojim stavom, pricom medzitym sa to uz aj rehabilitaciou zlepsilo (ktoru som si mimochodom musela naordinovat a zohnat sama). Povedala mi aj o moznom vyvoji liecby do buducna a aj v pripadetehotenstva, co je velke plus aj z psychologickeho hladiska.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Hrušková
    Eva Hrušková
    Revmatolog, Internista
    Roškotova 2/1717, Praha
    podotýkám že jsem byl u ní jednou (z jiného důvodu jsem změnil doktora) ale mám moc příjemný pocit kromě toho,… Více

Petr Kopsa
    Petr Kopsa

Jan Nohejl
    Jan Nohejl

Miloslava Hrubá
    Miloslava Hrubá
    Internista, Revmatolog

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

• A

Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření.

• L

Paní doktorka je úúúžasná!!! Je moc hodná, usměvavá, pečlivá... Když je nějaký problém tak se vždy snaží najít to nejlepší a nejšetrnější řešení. Hodně si s pacienty povídá a to nejen o problému ale celkově i o životě. Zajímá se o vás a stará. V době kdy jsem měla opravdu velké zdravotní revmatologické problémy, tak jsem jí mohla zavolat kdykoliv nebo napsat e-mail a vždy mi ochotně pomohla nebo poradila. Má v sobě obrovskou lidskost ! Dbá i o prevenci, což znamená, že vás jednou za čas pošle na různá vyšetření které s touto nemocí souvisí... jako například interní vyšetření, kardiologické...atd. Je vidět, že jí její práce opravdu baví a těší a nebere člověka jako že jí obtěžuje ale že mu musí opravdu pomoci. Kéž by takových lékařů bylo v dnešní době více! .

• H

Paní doktorka je velice milá, vstřícná,ochotná, co se týká odborné stránky - lékařka na svém místě.
      Je radost k ní chodit !