Revmacentrum Praha s.r.o.
Vitošská 3411/3, Praha

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Bola som u pani doktorky prvy krat, potrebovala som zmenit doktora, ktory bol dost neochotny. Doktorka bola prijemna, vypocula ma a navrhla trocha zmenit liecbu. Hned ma poslala na krvne vysetrenie a RTG, lebo sa jej nieco nezdalo. Pritom moj stary doktor pol roka len maval plecom nad mojim stavom, pricom medzitym sa to uz aj rehabilitaciou zlepsilo (ktoru som si mimochodom musela naordinovat a zohnat sama). Povedala mi aj o moznom vyvoji liecby do buducna a aj v pripadetehotenstva, co je velke plus aj z psychologickeho hladiska.

Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření.

Paní doktorka je úúúžasná!!! Je moc hodná, usměvavá, pečlivá... Když je nějaký problém tak se vždy snaží najít to nejlepší a nejšetrnější řešení. Hodně si s pacienty povídá a to nejen o problému ale celkově i o životě. Zajímá se o vás a stará. V době kdy jsem měla opravdu velké zdravotní revmatologické problémy, tak jsem jí mohla zavolat kdykoliv nebo napsat e-mail a vždy mi ochotně pomohla nebo poradila. Má v sobě obrovskou lidskost ! Dbá i o prevenci, což znamená, že vás jednou za čas pošle na různá vyšetření které s touto nemocí souvisí... jako například interní vyšetření, kardiologické...atd. Je vidět, že jí její práce opravdu baví a těší a nebere člověka jako že jí obtěžuje ale že mu musí opravdu pomoci. Kéž by takových lékařů bylo v dnešní době více! .

Paní doktorka je velice milá, vstřícná,ochotná, co se týká odborné stránky - lékařka na svém místě.
Je radost k ní chodit !