Pani doktorka je naprosty milacek a sestricka jakbysmet. Prisla jsem k ni asi pred 11 lety, na radu kamaradky, se spodnim predkusem (nebo jak se tomu rika), tehdy uz se mi spodni celist tak rozjizdela, ze jsem dokousla jen na par zadnich zubu...proste des. Pani doktorka hned zacala jednat. Poslala me do Bohunic za doc. Bulikem-dalsi kapacita hned po pani doktorce a uz to jelo. Okamzite vyrovnat zuby, cca behem pul roku a ihned na operaci. Dali mi sundavaci rovnatka, vrch i spodek, ktere jsem nosila vlastne non stop, slo o cas. V Bohunicich jim pak vylezly oci z dulku, jak jsme to dokazali tak rychle zubky srovnat... Operace probehla dobre, predsunula se nakonec horni celist kvuli male puse. A vysledek? Nadhera!!! Vypadala jsem skoro jak po plastice obliceje, natolik me to zmenilo. Dokonce znami a spoluzaci me prestali poznavat... Novy zivot. Za to vdecim hlavne a predevsim MUDr. Zuchove a sestricce, neprestavam jim za to dekovat. Jste UZASNE!!!! Diky. Doporucuju vsem.

Marešova 8, Brno
Ortodoncie (mapa)

Paní doktorka je výborná! Chodím k ní od 7 let na rovnátka, musím teda říct že jsem případ za dva, který se hned tak nevidí. Za půl roku mi budou sundávat rovnátka, a už teď je mám zuby krásně v řadě! Můžu jedině doporučit :) (+ navíc celá ordinace má vážně ty nejlepší sestřičky, které si pamatují i moje jméno a jsou hrozně milé :D :) )

K paní doktorce jsem chodil jako školák a byl jsem spokojen. Mohu jedině doporučit

Jako její bývalá a velmi spokojená pacientka, mohu jedině doporučit. Začla jsem k ní chodit už před hooodně lety (bylo mi tak 10 let). Díru mezi předníma zubama, předkus a pár křivých zubů :-), paní doktorka mi zuby tak skvěle opravila, že když se směji a přijdu ke své klasické zubařce každý mi chválí krásný rovný zuby. Takže, kdo máte jakýkoliv problém, neváhejte :-)

Já mohu paní doktorku jen vřele doporučit. Je hodná, milá a šikovná. Nosím rovnátka a brzo mi je sundají. Zuby se mi krásně srovnaly :)

paní doktorku Zuchovou doporučuju... pokud někdo nenosí rovnátka jak má, je to čistě jeho chyba... já je taky nenosila, proto jsem radši přijala variantu rovnátek na pevno... měla jsem je dva a půl roku a díky paní doktorce (i jejímu manželovi, dělal mi keramické korunky) mám nádherné zuby. Oba dva jsou odborníci na svém místě a sestřičky jsou opravdu milé :)

Paní doktorku můžu jedině doporučit!!

velmi dobrá,jen už jsem tam dlouho nebyl
budu muset navštívit :o)

Chodím kí už asi dva roky a jsem velice spokojen. Jestli máte křivé zuby tak doporučji.

Paní doktorku můžu jedině doporučit!!

velmi dobrá,jen už jsem tam dlouho nebyl
budu muset navštívit :o)