Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

prostě nejlepší

Paní primářka si zaslouži to největší uznáni je velmi milá k pacientům ví dobře poradit a diagnostikovat. Přišel jsem od Mudr. Adamokové kterou nikomu nedoporučují. Paní primářce patří vřelý dík.

Paní Doktorka je kapacita ve svém oboru, přešel jsem k ní od dr. Ondrászkové a následně od dr. Šwarcové. Teprve skromná dr.Wlachová se pustila do trpělivého díla a věnovala čas který bylo zapotřebí a věc dotáhla do zdárného konce. Jsem velice rád, že odbornící tohoto typu ještě u nás žijou.

A pro kritiky paní doktorky bych chtěl uvést, že by měli nejdřív zakusit jiné lékaře a pak zvažovat ony vlažné výroky, protože, když někdo se v dnešní době chove skromně a shovívavě, neznamená že by tím kryl svou průměrnost.

Sestřička ? Ta je trochu psycholog, s každým jedná zrcadlově, v tom jsem ji hned prokouk:-) Mě dokonce vzala přednostně přes pořadí, stačilo jen tichounce čtyřikrát zaklepat a udělat na ni pokorný výraz. No, přeji všem kritikům štěstí, ale paní doktorka jistě velmi dobře ví koho má vedle sebe.

Výborná lékařka, navíc příjemná, se sestřičkou jsem nikdy problém neměla!

Velmi dobrá oční lékařka. Jen by bylo zapotřebí vyměnit sestru, která je velmi nepříjemná a arogantní.

velmi sympatická dáma,naprosto bezvadný přístup k dětem,doporučuji...

Dobrý oční až na dlouhé čekání......

výborná

Velmi dobrá oční lékařka