MUDr. Marie Strnadová

Zubař Více

Jablonné nad Orlicí 1 adresa

Nechápu, jak paní doktorka může mít negativní komentář, velice profesionální lékařka, trhala mě zuby, ani jsem o tom nevěděl, celá má rodina chodí k této skvělé paní zubařce a jsme velice spokojeni. Děkujeme paní doktorko.

Kdo se bojí zubaře, ať jde k ní. Výborný přístup. Vytrhla mi moudrák, ani jsem o tom nevěděl a krásně se rána zahojila.

Rodinná atmosféra, pohoda, klid, čas na pacienta. Na vše se můžu zeptat, aniž mám pocit, že zdržuji. Vše srozumitelně vysvětlí, výborně ošetří.Perfektní vybavení ordinací. Chodím sem 18 roků, nyní i s rodinou a dětmi. Dobrá organizace práce, jen jednou byl skluz 15 minut. Na registraci jsme čekali půl roku, ale vůbec nelituji. Mají hodně pacientů a tak chápu, že ordinace nejsou nafukovací.Nevím o žádném lékaři, který by denně začal pracovat už v 6 hodin ráno.

K paní doktorce Strnadové jsem se dostala přes doporučení známých a jsem neskutečně ráda, že se tak stalo. Ke své předešlé lékařce jsem chodila pravidelně na preventivní prohlídky, tudíž se zuby žádné problémy nemám. Ovšem neskutečně mi vadil její přístup - všeobecně neochotný, s prohlídkou byla hotova za 3 minuty, při odstranění zubního kazu se to samozřejmě trochu protáhlo, ale nikdy mě neiformovala jaké jsou vůbec možnosti zubních výplní a automaticky používala amalgám. Když jsem začala mít pocit, že se mi v dásni začínají klubat osmičky, protože jsem cítila stěsnávání celého zubního oblouku, tak mě dr. odbyla s tím, že nemá rentgen, takže jí vlastně vůbec nezajímalo, jak jsou osmičky v dásni uložené a jakou mohou případně způsobit neplechu. Po této prohlídce mi došlo, že v péči této dr. dále nechci zůstávat, protože k ní nemám absolutně žádnou důvěru a nabyla jsem dojmu, že se o můj chrup v zásadě nezajímá. Poté jsem tedy začala se svými známými řešit, jak jsou spokojeni se svými zubními lékaři a doporučena mi byla právě dr. Strnadová. Stačilo jí napsat e-mail, objednat se a už jsem se ocitla v její ordinaci. :) Už při příchodu jsem byla velmi mile překvapena pohodovou náladou právě odcházející pacientky a vůbec příjemnou atmosférou. Dále mě potěšil velmi ochotný a profesionální přístup paní dr. Pečlivě si zrentgenovala mé zuby včetně ještě nevyroslých osmiček, a pak se mnou vše prodiskutovala nad zhotovenými snímky. Dále mi ukázala obrázky, jak může postupovat růst osmiček a jaké komplikace mohou nastat. Poté mi byla prvně! v životě vysvětlena správná technika čištění zubů vhodným kartáčkem a správné použití dentální nitě. Pak mi ještě byla uložena doporučení ohledně zubní pasty, zubního gelu, detekčních tablet a žvýkaček. Navíc jsem tento seznam dostala písemně, abych na něco nezapomněla. :) Nakonec mi bylo řečeno, že kdybych pociťovala nějaké problémy, hlavně s těmi osmičkami, tak se mohu kdykoli ozvat a domluvit se na postupu. Suma sumárum to byla snad nejpříjemnější půlhodinka, kterou jsem kdy v zubní ordinaci strávila. :) A už se moc těším na další. :)

Když odcházím z ordinace, vybaví se mi film " Sestřičky ".
Jste výborné duo, profesionální, vstřícné, perfektně vybavené....Jsme rádi, že k vám můžeme chodit. A ještě přejeme málo závistivých lidí.
Filipovi

nejlepsi

Nové zařízení bylo postaveno na "zelené louce", je moderně vybavené, dříve jsme chodili jinam. Internetové stránky nelžou, jsou velmi pěkně a přehledně uspořádané. Každý tak může zjistit, co ho čeká, případně může jít k jinému lékaři.
Doktorky jsou výborné, vše dobře vysvětlí,udělají, velmi si jich vážím... Za bílou plombu v barvě zubu jsem platila 380 Kč. Více peněz nechám u kadeřníka, ke kterému chodím každé dva měsíce.
Hana Novotná

P.doktorka má u své adresy také adresu na své internetové stránky. Paní/pane/ EA, KDF,...přečtěte si je a prohlédněte si i obě ordinace, aby jste věděla,
koho a co pomlouváte. Nevím, jak vás oslovit, vaši totožnost lehce zjistí policie a pomluva se dořeší soudně.Nic levného pro vás.Měla by jste se omluvit.
I naše rodina dojíždí na prohlídky a ošetření už 8 roků k p.doktorce, děti bereme sebou.Jsme zde VELMI SPOKOJENI, stejně jako ostatní pacienti.Takovou péči, výborné vybavení v Šumperku nemáme.Je známo, že p.doktorka je více u křesla než doma,aby udržela měsíční objednací dobu.
Příjemná, ochotná, trpělivá, pečlivá,profesionální, velmi pracovitá !!!

Milá/ý/ EA, KDF, AK ,KBE naučte se česky a psát na počítači. Pak navštivte ordinaci p.doktorky a zjistíte, že takové vybavení jste ještě neviděl/a/.Závist a zloba není pěkná vlastnost.
Opakuji, nejmodernější vybavení,výborná doktorka s výbornou následovnicí,pečlivá,
ochotná... Dostat se do její péče je problém, málo přibírá.Byla jsem u ní před týdnem, v čekárně seděla rodina z Pardubic, prý jim nevadí dojíždět 60 km.Opravdu profík, jinam bych nešla !!!

Kritika měla směřovat k lékaři,který zuby vytrhl.Dnes se zuby s váčky léčí nebo se udělá resekce.Tak mě p.doktorka Strnadová zachránila dva zuby, které byly odumřelé a měly váčky, když jsme se přistěhovali.Tato p.doktorka je velmi pečlivá, pravidelně dělá rentgeny, tak daleko by to nenechala dojít.Myslím si, že toto vyjádření není pravdivé.To by paní musela být němá a hluchá.P.doktorka komunikuje, vše vysvětlí.Nebo má paní špatné svědomí?
Lepší doktorku jsem nepoznala, škoda, že málo přibírá nové pacienty.Kdyby se tak dala naklonovat.Ale pokračovatelku máme, dcera Lenka je také výborná.