Je to moc hodná paní doktorka. Vždycky mi dokázala skvěle poradit a hlavně pomoct. Tenkrát jsem se dostala až na úplné dno a nebýt paní doktorky,nevím jestli bych tady ještě dnes byla... Strašně moc mi pomohla a za to jí děkuju!

Fügnerova 1, Litoměřice
Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr (mapa)

Paní doktorka mojí dceři vůbec nepomohla a na můj dotaz, co mám s dcerou dělat, s jejím chováním, odpověděla, že si mám koupit knížku a pomoct si sama. Můžu Vám tedy doporučit knížku "Problémové dítě v rodině a ve škole", ale paní doktorku nedoporučuju...
Dcera k ní nerada chodila, myslím, že děti vycítí, když se někdo přetvařuje. Paní doktorka by se měla zabývat spíš dospělými. Začali jsme jezdit k jinému lékaři stovky kilometrů daleko a dcera je zdravá a spokojená.

LASKAVÁ, S POCHOPENÍM, NTLAČILA NA MĚ A DVAKRÁT MI HODNĚ POMOHLA Z DOCELA SLUŠNĚJCH SRAČEK. VLÁĎA