Odborná ženská lékařka
Marie Majerové 991, Třebíč

Velmi příjemná paní doktorka.Vždy ochotná a usměvavá.Mohu jen doporučit.Doufám ,že bude ještě dlouho ordinovat.

C

Velmi dobrý gynekolog, navíc velice příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit...
Čermáková Eva

Moc příjemná, vždycky pozitivně naladěná a hlavně umí. Chodím k ní už od puberty a jsem naprosto spokojená. Doufám, že bude v ordinaci ještě dlouho.

Velmi milá, poradí a pomůže. Jsem s ní spokojená.

Dobrý den, je to ta nejlepší lékařka jakou si mohu jen představit. Nevím co si počnu až přestane ordinovat, nevím kdo by jí mohl konkurovat. Velmi milá, usměvavá, poradí, provázela mě celým prvním těhotenstvím, které dopadlo výborně a chlapeček se má k světu. Při vyšetření je pečlivá a šetrná. Profesionálka a může jít začínajícím lékařům příkladem.

super a hodná

Opravdu skvélá paní doktorka.Chodím k ní asi 6 let a nemám jedinou špatnou zkušenost.Je moc milá,příjemná a hlavně opravdový odborník.Přešla jsem k ní z Jemnice,kam jsem chodila při prvním těhotenství a ten přístup a hlavně péče se nedají vůbec srovnat.Při druhém těhotenství jsem měla nějaké problémy,ale paní doktorka zařídila všechna možná vyšetření(kterých bych se v Jemnici nikdy nedočkala),takže jsem opravdu moc spokojená a můžu jen doporučit.Jen bych souhlasila s výtkou k sestřičce,která je do telefonu opravdu někdy dost nepříjemná.Ta by se nad sebou mohla trošku zamyslet:-)

Milá, vyslechne, poradí a když je potřeba tak jedná a neodkládá věci na neurčito

Výborná p. doktorka s osobním přístupem kpacientům, vždy usměvavá, nikdy by jste nepoznali, že jí neco trápí, jestli vůbec ano...Jen bych měla výtku k sestře (také postarší dáma), která náladami tpěla velmi a připadala jsem si před ní vždycky malinká jako zrnko máku. Takový jakýsi generál.

Také mám jen kladné hodnocení... její profesionalitě, ochotě, příjemnému jednání se žádný jiný lékař nevyrovná.
Hlavně má osobní přístup, povídat si, ptát se : co vás trápí, mohu něco udělat...
již 15 let jsem klientka, oba porody díky její " přípravě" byly v pohodě. Lepší než navštívit psychologa...